Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A BMC-ben hogy történik a...

A BMC-ben hogy történik a petesejt leszivas?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináljak altatásban is és ébren is. Engem altattak. Mire vagy kiváncsi?
2017. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Minden érdekel!
2017. máj. 9. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálom összeszedni.


Ha altatásos a leszívás, akkor éjféltől már nem ehetsz nem ihatsz. Reggel 7.30-ra kell menni a recepcióhoz, soron kívül szólítanak. (A tájékoztatón 7.30-8.00 közötti jelentkezés szerepel, de szeretik ha 7.30-ra ott vagytok). Először el kell kezdeni kitölteni egy nyilatkozatot, azt utána közösen is leellenőrzik, tollat vigyél. Kapsz ágyat, ez nekem mindig úgy volt, hogy előbb kaptam ágyat, mint, hogy a nyilatkozatot kitöltöttem volna. Közben a párodat elviszik mintaadásra.


A szobában átöltözés után közösen befejezitek a nyilatkozatok kitöltését, mintaadás után bemehetnek a férjek is a szobába. Beszúrnak egy branült, mindig a jobb kézbe, mert jobb kezes a műtő.


Amit nem mondanak és a tájékoztatóban sem szerepel, hogy ha sötét színű lakkod vagy sötét műkörmöd van, akkor a jobb kezed egyik újáról le kell mosni/reszelni. Világos az maradhat. Illetve mindenképp legyen nálad zokni, mert a műtőbe abban kell bemenned.


Amikor te következel, szigorúan be van osztva a repesztő miatt, el kell menned pisilni, majd papucsban mész a műtő elé. Papucsod és hálóinged a meghatározott helyre teszed le, a műtőbe zokniba és háéóingebn mész be.


Bent ellenőrzik az adataidat, bekötik az infúziót az orvosod még egyszer megnéz ultrahangon, utána alszol el. Ébredni a szobádban ébredsz, attól függ, hány sejted volt lehet kapsz még infúziót. Pisilni csak segítséggel mehetsz el eleinte, engem mindig a férjem kísért.


Amikor már ihatsz hoznak teát, elég édes, úgyhogy ha nem szereted édesen, lehet jelezni és akkor kapsz cukormenteset. Ennivalót vigyél, mert szólnak amikor ehetsz.


Ha nincsenek sokan jön Kanyó doktornő eredményt hirdetni, hogy kinek hány petesejtet sikerült leszívni. Ha sokan vannak a zárójelentésen lesz rajta. Másnap reggel kell telefonálni (ha hétvégére esik ők hívnak), akkor mondják meg, hogy hány termékenyült meg és várhatóan mikor ültetik vissza.


Kérdezz nyugodtan. Három lombikunk volt a BMC-ben, a 3. lett a sikeres.

2017. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a reszletes beszamolot! Gratulalok!

Ebren nem csinaltak neked?altatasbol hogy ebredsz? Nagyon hanyos?

Nagyon parazok,elso lesz es meg sohasem altattak.

2017. máj. 11. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak altatásban. Elsőre nagyon sok tüszőm volt, tehát nem volt választásom. Másodikra kevesebb, de rossz helyen, tehát megint nem volt. A harmadik lehetett volna ébren, de nagyon féltem úgyhogy ott is altattak. Mint kiderült jó döntés volt, mert akkor is 10 petesejtem volt, akkor lett a legtöbb, itt nem tudom mennyi volt a tüsző szám. Infúziót sokat kaptam.


Én egyáltalán nem voltam rosszul, nem hánytam. Mindháromszor tele volt a szoba, mindnekit altattak és senki sem hányt. Én panaszkodni sem hallottam senkit, hogy rosszul volt.

2017. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!