Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tabletta szedése...

Clostilbegyt tabletta szedése után kinek sikerült azonnal teherbe esni?

Figyelt kérdés
ma jött meg a menzeszem és a 3.naptól kell szednem napi 1 szemet 5 napon át. pozitív tapasztalatokra lennék kiváncsi,úgy bízom benne hogy igy sikerül végre a baba :)
2017. máj. 19. 09:39
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
aki pcos annak ugy tudom nincs peteérése. de nekem van,így ezt azért én kizárnám.
2017. máj. 19. 10:01
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is pcos vagyok, mégis van peteeresem (ha nem is minden hónapban). De ha van peteérésed, akkor miért ad peteérés serkentőt? A helyedben felkeresnék egy endokrinológust.
2017. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt peteérésem, mégis kaptam Clostyt, másfél sikertelen év után. Az orvos, aki adta, meddőségre specializálódott. A progeszteron szintem biszonylag alacsony volt,.az orvos szerint a ciklus első felében adott Clostx segít a második félben a progi termelődésében.

Első hónap sikertelen, másodikban lett 6 nagy, érett tüsző, így kvázi el lettünk.tiltva az együttléttől. A harmadik hónapban viszont sikerült!

2017. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

"van a peteérés mert a doki sok apró tüszőt látott és pcos ra gyanakodott"


Hát a sok apró tüsző pont hogy arra utal, hogy nincs peteérés. Miből gondolod, hogy van? Jó lett a 21. napi progeszteronszinted?


A kérdésedre válaszolva, én PCO-s, IR-es vagyok pajzsmirigy alulműködéssel fűszerezve. Amíg nem voltak rendben az endokrin értékeim és nem adtam le jelentős túlsúlyt, nem segített számos Clostys próbálkozás. Aztán komolyan vettem, diéta, gyógyszerek, mozgás, fogyás. Lett peteérés, de gyengén működött a sárgatest én utána azért kaptam a Clostyt. Azóta kétszer volt sikereres az első Clostys hónapom, másodszorra ikrek sikerültek, most őket várom.

2017. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Igen volt peteérésem akkor is amikor 2x uh n követték 21 és 23mm es tüszőm repedt meg,és akkor is amikor voltam 21. napi vérvételen ami 30 és 42 nmol/ l lett tehát volt ovum akkor is.
2017. máj. 19. 10:37
 16/37 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babákhoz :)
2017. máj. 19. 10:37
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2.kuraban de elveteltem.

Aztan zold utat kaptunk azonnal. Mert nem kellett muteni.

Es akkor nem szedhettem clostit de sikerult..nyujtott hatasa van allitolag!:)

2017. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, nekem is volt pém de nem nott 10mmnel tovabb a tuszo sosem vagyis 3xvolt pé kovetes es egyszer se nott tovabb hanem ciszta lett. Nemtudott megrepedni. Igy kaptam clostit attol 21mmes is lett meg is repedt! :) van akinek kell mellé tuszőrepesztő ezért is kell uhs kovetesre jarni ha ezt szeded nameg a ciszták stb miatt. Pl túlatimulálás
2017. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
igen ezt mondta a doki is. hogy figyeljük uh n nehogy ciszta legyen belőle. Nekem meg is repedt mindkétszer amikor nézték uh n . egyiknap még ott volt a tüsző másnap reggelre nem. Neked is Gratula :)
2017. máj. 19. 10:44
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
10# ezt egy jo , alapos doki forditva csinálja ám! Elobb a hsg ( ájárhatósági) aztán closti. Mert ha nem atjarjato el lezt pazarolva 4-7 hónap attól fugg h szedeti a clostit milyen szunetekkel! Szval elobb hsgt kellene csinalni.:) de keves orvos tartja ezt be valamelyik hormont se nézet csak hasraütés szerűen felirja .
2017. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!