Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tabletta szedése...

Clostilbegyt tabletta szedése után kinek sikerült azonnal teherbe esni?

Figyelt kérdés
ma jött meg a menzeszem és a 3.naptól kell szednem napi 1 szemet 5 napon át. pozitív tapasztalatokra lennék kiváncsi,úgy bízom benne hogy igy sikerül végre a baba :)
2017. máj. 19. 09:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ja es koszonom a gratulációt kérdezo. Megy a drukk!!!:)
2017. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem volt peteérésem egyáltalán a tabletta után, de a clostitól beindult. Azóta van minden hónapban ( egy éve már).

De nem lett baba, kiderült hogy immunológiai a gond. Ha van már közös gyereketek, akkor lehet nektek nem ez a baj.

Ha PCOS vagy, akkor valszeg IR-es is, ezért diéta+sport hozza meg csak a kívánt eredményt, endokrinológust kell felkeresned.


Pajzsmirigy értékeid rendben vannak? TSH?

2017. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok pcos :) nem lenne peteérésem ha az lennék. tsh m 0.70 majdnem 1
2017. máj. 19. 14:03
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

"3.és 21. napi volt 2x és kétszer figyeltük van a peteérés mert a doki sok apró tüszőt látott és pcos ra gyanakodott. azóta se mondta hogy van akkor pcos em van sem,de gondolom ha van ovum akkor nincs. vagy nem jól tudom? átjárhatósági még nem volt. az lesz a következő ha igyse sikerül a baba :/"


ezt írtad.


az hogy van peteérésed, nem zárja ki a pCOS és IR problémákat. Váltsál dokit, ha ennyire nem foglalkozik veled. Ugyanis már akkor el kellett volna küldenie terheléses vizsgálatra meg endodokihoz!


Sok IR-es nőnek van rendszeres ciklusa!

2017. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitol felsz vagy miert tiltakozol a pcos ellen. De keress masik orvost es gyozodjetek meg rola h nem pcos vagy ha megis akk kezelik.. nem kell beragni mert segiteni szeretnének.

Hidd el pcos mellett is lehet peteeres. Egyik baratnom is pcos es babat var. Mindenfele gyogyszer nelkul. Persze ez ritka h gyogyszeres kezeles nelkul sikerul. De akkor megis csak volt péje..

Sok sikert!:)

2017. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
nem tiltakozok pcos ellen csak most nem ez volt a kérdésem. azt gondoltam majd pozitiv tapasztalokat írnak olyanok akiknek sikerült closty mellett erre csak egyre rosszabb lesz a kedvem,mert mindenféle betegséget diagnosztizáltok rajtam :S
2017. máj. 19. 14:43
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Párod vizsgálták?

Én azt nem értem, hogyha szerinted van ped és tüszőrepedésed, és jó a progid, akkor mit vársz a clostitól? Én biztos nem szednem addig be, amíg a párod nincs kivizsgálva és te sem vagy teljeskörűen.

2017. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt mindenki segíteni akar, ezen nem kell megsértődni.


Nekem is úgy indult, hogy jó-jó, van peteérésem, de pco-ra gyanús, mert van a domináns mellett sok kicsi is. Egyből lettem küldve IR-re. Ami igazolta, hogy valami tényleg nem okés, nem nagy eltérés, de van, és a kicsi is számít. Diéta és sport még soha senkinek nem ártot. Attól, hogy homokba dugod a fejed, még nem fog megoldódni a gond.


Kezdj el diétázni és mozogni, minimum napi fél órát.

Kezd el inofolic-ot inni.


Az meg, hogy hallod, hogy x embernek bevált a closti, a te bajodon még nem fog segíteni.


Én 2 hónapon át szedtem, nem lett babám. Mi 23 hónapja próbálkozunk. Tessék, ez itt a closts tapasztalatom. Barátnőm szedett clostit, nem vált be, végül elkezdett diétázni és úszni heti 4x-5x, és 2. ilyen hónapban teherbeesett.

2017. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Kerdezo en leirtam a pozitiv tapasztalatomat is. Csak erdemes kivizsgáltatni magad ha kis gyanuja is latszik bárminek!:)

Szval nem rosszbol irtam amit irtam.hogy ne "ellenkezz" stb

:)

2017. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
ki lett a párom vizsgálva voltunk sperma vizsgálaton is tökéletesek az eredményei. még baktérium tenyésztésen is voltunk és az is negatív lett neki
2017. máj. 26. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!