Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt tabletta szedése...

Clostilbegyt tabletta szedése után kinek sikerült azonnal teherbe esni?

Figyelt kérdés
ma jött meg a menzeszem és a 3.naptól kell szednem napi 1 szemet 5 napon át. pozitív tapasztalatokra lennék kiváncsi,úgy bízom benne hogy igy sikerül végre a baba :)
2017. máj. 19. 09:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Hogy álltok a petékkel? Hasonló cipőben járok. Én a tüszőrepedésben nem vagyok biztos ezért szeretném a clostil+repesztő kombót kipróbálni. A doki viszont még nem hajlik. A párom szuper eredményei és az én "határértéken belüli eredményem"- szerint simán jöhetne a baba, de 2éve semmi. A doki perig az eredményeim simogatja...
2017. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok lànyok. Érdekes amit ìrtok amugy.. Nekem mikor sokadjàra sem jött meg elmentem az uj dokimhoz mert az akkori lesem szart.. Egyböl teljes vérképpel kezdte s egy uh-val ahol kiderült hogy PCos-vagyok.. a vérböl kiderült hogy a tsh-m magas..onnan tovàbb küldött endokrinologiàra ahonnan egy pajzsmirigy uh-ra lettem küldve s cukor-inzulin terhelés plusz tsh-t3-t4 ... Ezekböl kiderült hogy IR-em van plusz Pajzsmirigy alulmüködésem amit akkor azonnal megis kezdtünk gyogyszeresen kezelni.

Az akkori 120-as inzulinom 170volt.. Diéta-sport-gyogyszer-és én idö(mmel) :) lement 21re ezt most tartvàn ... Nem a legjobb még mindig de elég volt ahhoz hogy tovàbb lépjünk (hozzàteszem 1.5év volt mire normalizàlodtak az értékeim ) következö lépés egy hormonpanel volt a ciklus 3.és 21.napjàn amiböl kiderült h nincs peteérésem(szàmitottunk rà a pcos miatt) ezt egy HSG-követte ahol szerencsére sirva a fàjdalomtol de boldogan jöttem ki a mütöböl hogy mindkettö àtjàrhato. Attol függetlenül h javultak az értékeim a menstruàciom elmaradozik.. Most meghoztuk Norculottal -és elkezdtem az elsö Clostilbegyt kuràt ahol jelenleh a 9.ciklus napon tartok. Viklus 3.napjàtol kellett szedjek napi 2*1et 5napon àt. Jövöhéten megyek kedden a 12.ciklusnapon egy uh-ra ahol megsasoljuk hogy vannak-e petéim . (nagyon nagyon bizunk benne hogy ez az elsö kura hatàsos lesz)

2017. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy közben pàromat is megvizsgàltàk s nàla minden rendben van. Ki hogy àll ..sikerült valakinek? Bettina voltam az elözö szép hosszu hsz-nél is
2017. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3.kúra 7 nap es kiderul sikerult-e


Második kuraban sikerult de nem maradt sokáig sajnos

2017. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
nekem sikerült az első. viszont 5 és fél hetes vagyok és nem találják a petezsákot se méhen kivül se belül pedig a béta hcg vérből 6600 tehát terhes vagyok de nem találják :/ pozi tesztjeim is vannak
2017. jún. 30. 15:09
 36/37 anonim ***** válasza:

Drukkolok lànyok hogy minden rendben legyen . Kitartàs màr csak pàr nap s megtudod hogy sikerült-e. Kedves utolsò ..remélem jarsz uh-kra s meglesz a kis bébid

Bettina voltam

2017. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi lett veled?
2020. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!