Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet az oka hogy nem esek...

Mi lehet az oka hogy nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
10éve sikertelen 3 különböző férfitól, hormonok rendbe vannak nem vagyok ir es nem vagyok pco s nincs endom, átjárható vagyok, férjemnek 100millió a spermaszáma, nem termelek ellenanyagot, pszihésen minden rendben, mi lehet még? Mi lehet a baj?

2017. máj. 30. 12:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, fél éve járunk meddőségibe, kövi hónapban beszélek az orvossal, addig is tudnátok mondani valamit mi lehet a bajom?
2017. máj. 30. 12:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Az orvosok mondtak valamit?
2017. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy jövőhónapban beszélek a dokival....
2017. máj. 30. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Folsav szintest és Vasat néztek már?4 éven keresztűl küzdöttünk mi is több inszem sikertelenül+a rengeteg kivizsgálás.Orvost vàltottam aki kicsit elküldött erre a vv re ès kiderült hogy vészesen alacsony.Pedig szedtem a folsavat,megemelte az adagot+irt fel Vas+folsav kapszulàt.Mèg abban a honapban pozit teszteltem.Alig akartam elhinni,és valoszinü ilyen könnyen orvosolhato probléma miatt nemjött a baba.
2017. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat ennyi ev alatt egyszer sem beszeltel errol orvossal hogy mik lehetnek az okok?!?!
2017. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja értelmezni amit leírtam légyszíves ne válaszoljon
2017. máj. 30. 13:02
 7/14 A kérdező kommentje:
4esnek nagyon köszönöm a választ!!!!
2017. máj. 30. 13:02
 8/14 anonim ***** válasza:
nekünk 1 évig nem jött össze a baba, amikor kiderült, hogy a pajzsmirigyem alulműködik. Kaptam rá gyógyszert, 2 hónap múlva terhes lettem. Rengeteg nőt érint a pajzsmirigy nem megfelelő működése, vagy alul-, vagy túlműködik, ráadásul a labor szerinti maximum 4-es TSH szint már nagyon sok gyerekvállaláshoz, a legideálisabb 1 és 2 között.
2017. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg mutatnád az eredményed??

Valami csak nem stimmel ha ennyi éven át nem lettél terhes.

2017. jún. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező pont én is ezt a kérdést akartam feltenni nálunk is minden rendben és még sem esek teherbe 4 éve. úgy néz ki már csak az inszem/lombik maradt. csak hihetetlen hogy semmit sem találnak és mégsem jön össze.
2017. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!