Szerintetek teherbe estem?

Figyelt kérdés
Januàr óta szedem pm alulműködésre az Euthyrox 25 öt. Thsm 2,77 volt az utolsó vizsgàlaton (áprilisban).1éve próbàlkozunk a babàval, petevezetékeim átjàrhatóak.nem volt peteérésem,a dokim clostyt szedetett velem amitöl lett egy szép érett petém(+utrogestan 16.naptól) ami meg is repedt, volt egy jó erős pozitiv ovu tesztem akkor amikor mondta a doki h meg fog repedni.most 22.napon vagyok,àllandóan rajtam van egy oszonyatos fàradtság érzet és most amikor ( elvileg) a beàfyazódàs időszaka volt szurkàlt a petefészkem és néha feljebb a méhem felé is.tényleg nem képzelődöm...nem keresem a jeleket csak ezt érzem.semmilyen folyàsom nincs...ugy erzem az utrogestan maradvanyai tavoznak wczéskor de ennyi.Szerintetek reménykedhetek?Légyszi csak az irjon akinek hasonló tapasztalatai vannak!!

2017. jún. 3. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is pajzsmirigy alulműködő vagyok. Simán lehet, hogy teherbe estél, de az ellenkezője is lehet. Sajnos a legjobb feltételek mellett is csak 50% esélye van a terhességnek. A beágyazódást én pl.nem éreztem, de egy mini barna foltom volt. Szorítok. Majd írj!
2017. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt, sajnos 30.napra megjött..:( nagyon le vagyok törve.. ez volt ugymond az első hónapom amikor volt normàlus peteérésem...nàlad mi ujság?
2017. jún. 12. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hőgörbézek, most kellene peteérésemnek lenni, hát....eddig még nem volt a napokban. Viszont feszít a hasam, mindjárt megjön érzés. Ez nem szokott lenni. Most a TSH-m tökéletes már január óta újra, a terhesség óta először. Szerintem a többi hormonnal van baj a folytonos mensi előtti 4-5 napos barnázgatásokból kiindulva. IRes is vagyok, én metformint is szedek. De nagyon szeretnénk tesót. :(
2017. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!