Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szedhetem így a clostylbegytet?

Szedhetem így a clostylbegytet?

Figyelt kérdés
Tudom nőgyógyász tud pontos választ adni de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.2honapja derült ki nincs peteérésem.Erre kaptam a gyógyszert de csak 1 ciklusban hasznaltam mert lett peteérésem a gyógyszer után orvos mondta hogy beindult a gyógyszertől nem kell szednem.De mindenhol azt olvasom hogy 3 hónap a kúra..Ja és persze nem estem teherbe...
2017. júl. 17. 09:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

UH követés nélkül be ne szedd!

Akár hiperstimuláció is lehet a vége!

Vagy cisztásodás. Na akkor leszel igazán bajban.

Inkább várj egy ciklust, és szólj a dokinak, ha mész hozzá, hogy szeretnéd megint végigcsinálni.


A closti nagyon nagy károkat tud okozni, ha nem felügyelettel szedik! Arra gondolj, hogy lehet, hogy ha kihagysz egy hónapot, akkor utána megint megpróbálhatod. De ha felügyelet nélkül beszeded, és cisztád lesz pl, akkor x hónapot kötelezően ki kell hagynod lehet, lehet műtét lesz a vége, vagy a hiperstimu miatt az intenzíven kötsz ki.


Nem ijesztegetni akarlak, de UH és tüszőrepesztő nélkül ez oroszrulett.

2017. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uh követéssel csinálnám mindenképp, alaposan utánna olvastam a gyógyszernek.de nem.annál az orvosnál akihez jártam.....
2017. júl. 17. 15:23
 13/15 anonim ***** válasza:
hát ha tudsz orvost váltani, és kapz tüszőrepit is, akkor oké, de orvosi felügyelet nélkül meg ne csináld, nagyon veszélyes!
2017. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a repesztő elengedhetetlen?Csak mert mikor aprilisban kérdeztem a dokit mikor felirta a clostyt azt mondta h régi modszer mar nem kell ehhez a gyógyszerhez repesztő...csak néztem nagyokat..pedig csak fel kellett volna irnia mert be tudnám adni magamnak
2017. júl. 17. 15:38
 15/15 anonim ***** válasza:

nem elengedhetetlen, csak éppen igencsak benne van a pakliban, hogy ciszta lesz.

Én mindig kaptam eddig.


Barátnőm is.

Egy ismerősöm nem kapott, neki cisztává fejlődött.


Ha már kell a closti, mert nincs minden rendben hormonálisan, azért az a protokoll, hogy adnak repesztőt, hiszen ha mindne okés volna, nem kellene closti sem.

2017. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!