Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viselitek az újabb és...

Hogy viselitek az újabb és újabb hónapokat, amikor megjön?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

egyre rosszabban, most már nagyon megterhelő paszichésen.

26. hónapnál járunk.

kb. a 20. hónapig jól viseltem, de onnantól hónapról hónapra fájdalmasabb.

2017. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon nehéz! :( igaz van már egy lassan 6 éves gyönyörű lányom és 3 éve próbálkozunk a kistesóval,de eddig semmi. Sokat jártam orvoshoz, mindent rendben találtak. Tavaly februárban volt egy spontán vetélésem, azóta folyamatosan valamilyen gombás fertőzéssel szenvedek. Írtak fel már mindenfélét nekem is és a páromnak is,de 1-2hónap múlva újra előjött. A ciklusaim ált. 30 naposak,de mostanában nagyon kevés. Első nap fáj a derekam és kicsit görcsölök,de vérzés nincs csak ilyen barnás nyákos valami. Másnap rendes darabos vérzés,aztán harmadik nap semmi. Utánna negyedik, ötödik nap barnás pecsételés. Most is így jött meg,de most két napja derékfájdalommal küzdök így menszi után és most késett is 4 napot. A kislányom is nagyon nehezen jött össze... 2 és fél év alatt 3 elhalt terhesség műtéttel befejezve. Már nagyon bele vagyok fáradva és szinte elkap a sírógörcs minden hónapban, mikor megjön.
2017. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom lányok, kitartást nektek.
2017. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. De amióta meg van az ok, azóta reménykedem is. Sajnos nálam már csak a lombik jöhet szóba, szeptemberben kezdjük...
2017. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, mi a probléma?
2017. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!