Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 37 szülésre 38 évesen már...

37 szülésre 38 évesen már tényleg öreg és túlkoros kismama vagyok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 07:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2017. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Manapság már nem. A kórházban a szobatársam 40 volt és az első babát szülte.
2017. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem, sőt ez régen sem számított öregnek, mert akkor nagyon sok gyereket szültek, tulajdonképpen klimaxig szültek a nők. Manapság akár az elsőt is 40 körül vállalják sokan, nyilván jobb, egészségesebb lenne 25 évesen, de ha valaki karriert is akar, akkor nem fog tudni 25 évesen szülni.
2017. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
A kórházban 35, 39 és 40 éves szobatársaim voltak. Utolsó kettő első babás. Fiatal, boldog nők voltak, egyáltalán nem öregasszonyok. Ha úgy érzed, hogy ennyi idősen jött el a gyerekvállalás ideje, ne hallgass senkire!
2017. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem. Én első gyerekünket 37 évesen szültem, másodikat most 38 évesen. Mikor a terhességem alatt mondtam a dokimnak, hogy több babát nem tervezünk és szeretném elköttetni magam akkor az első reakciója az volt, hogy hát még fiatal vagyok ahhoz...néztem is nagyot, mert erre a mondatra én se számítottam.

De én is sok más anyukát ismerek aki ennyi idősen várta az első babáját. Ne agyalj ezen szerintem. Remélem konnyű terhességed és szülésed lesz!

2017. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy régi osztálytársam talált be ezzel, de lehet csak azért mondja mert neki nincs és nem lesz még párja sincs. Szerinte 20 onévesn kell szülni és el volt képedve meg mondogatta hogy öreg vagy már túlkoros kismama el kéne vetetned. Elég rosszul esett. Főleg hogy azt nem tudja 10 éve probálkozunk, és 5. lombik ami sikeres lett végül.
2017. szept. 1. 07:58
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

A régi osztálytársad csupán féltékeny, azért mondott ilyet.

Egy csoda történik veled, a testedben, ne hagyd senkinek tönkretenni a boldogságodat! Ne foglalkozz az ilyen beszólásokkal!

Légy boldog, fiatalos "túlkoros" (☺persze, ha túl fiatal lennél, akkor meg az lenne a gond) kismama! Jó egészséget!

2017. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Egyaltalan nem v idos hozza.

Mikor az elso babat vartuk egyutt jartam terhesgondozasra egy 41 eves kismamaval es latszott rajta , h boldog.☺

Most a masodik babocankat varjuk es ugyanugy vannak nalam idosebb kismamak is. Mar nem tartom furanak , h nemcsak huszoneves kismamak jonnek. ☺


En is szerettem vna az elkottetest de a doki azt mondta , h : 1., fiatal vagyok

2., 3gyerek utan lehet kerni v a 40et betoltottet. Igazsagtalan szerintem..


32 ; 13hkm

2017. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha te boldog vagy, és nem érzed magad öregnek (nem is vagy az), akkor nem mindegy, hogy ki mit gondol?
2017. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem :) Nalunk ha lesz harmadik, akkor en is kb ennyi idős leszek
2017. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!