Moncsika1123 kérdése:

Szerintetek ez jó tüsző méret? Hány nap múlva lesz pé?

Figyelt kérdés
Menstruáció 2.napjától 5 napig 2x fél clostybegyt szedtem, ma van a 12. Ciklusnapom, voltam uhn. Ezt irta a doki. A jobb ov.-ban 26x17 mmes vezértüsző. Endometrium 3 rétegű, 10mmes. A bal ov.ban több sec. tüsző!! Sztetek ez jómm mikor lesz peteérés ez alapján???
2017. nov. 2. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
????
2017. nov. 3. 15:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallod? Ezt komolyan itt kérdezed meg? Az orvosnál kell!

Mellesleg ha anyuka lesz belőled...inkább nem is mondom tovább

2017. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pont a te kommentedre nem volt szükségem. Elolvastad már hogy ebben a témában hány hasonló kérdés van??? Ha ennyira észlény vagy hogy te tudod és nincsennek kételyeid legalább adhattál volna normális választ, de ugye ahhoz már túl okos vagy.
2017. nov. 3. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most 16x20 mm-es volt, doki azt mondta aznap, legkesobb masnap megreped. Bar nem vagyok doki, de szerintem barmikor megrepedhet a tied is.
2017. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!