Szerintetek lehet ez még terhesség?

Figyelt kérdés
Semmilyen menstruációs tünetem nem volt, már a negyedik napja késik, viszont ma lett egy kis barnázásom.. (A harmadik napon készült teszt negatív lett..)
2017. nov. 8. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van. Csak én második napban vagyok és szintén negatív
2017. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló. 2 napja késik. Csak nekem fáj a cicim vagy 5 napja már. Máskor csak mensi előtt 1 nappal és annyi. Tegnap csináltam tesztet, de negatív lett. Úgyhogy míg nem jön meg addig reménykedek, hátha csak korai még. Am én elkezdtem szedni az inofolicot múlt hónapban és lehet h az is bezavart. Remélem inkább az első :)
2017. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló képpen késett már egy hete és fájtak a melleim is aztán jött a barnázás teljesen pánikba voltam hogy terhes vagyok, aztán rá 2 napra megjött. Ne idegeskedj és ne várd hogy jöjön megfele mert attól még többet késik (saját tapasztalat) 😊
2017. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!