Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció tünetmentesen, csak...

Ovuláció tünetmentesen, csak tojásfehérje nyák volt jelen, az se sok. Létezik, hogy nem volt ovulációm?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a női szervezet évente 1-2 hónapot pihen és nem ovulál. 1 éve próbálkozunk, mindig volt bőséges nyák, hasszúrka, puffadás,mellérzékenység, de most semmi. A hőmet vezetem, de az ovuláció napjaiban stagnált végig 36 volt vagy 36.2. Nem moccant. Azóta felkúszott 36.6-ra. 3DPo-n vagyok, de úgy érzem ez a hónap így sikertelen volt. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

#tünetmentesség #ovulácimentes
2017. dec. 4. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. dec. 4. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem voltak meg a szokásos tünetek, lehetett peteérés, bármikor lehet. De persze az is benne van a pakliban, hogy most nem jött össze. Szurkolok.
2017. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szurkolsz, lehet ez ilyen különc hónap:) Meglátjuk mi lesz. Te is babavárás előtt vagy?
2017. dec. 4. 15:54
 4/4 A kérdező kommentje:
2017. dec. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!