Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen legyen a fürdő víz a...

Milyen legyen a fürdő víz a férjemnek próbálkozás alatt hogy ne legyen baja a spermáknak?

Figyelt kérdés

Bután hangzik de evvel telkik minden nap hogy milyen legyen a fürdővíz. Valamiert hónapok óta nem sikerül a teso. Vizsgálatokon voltam elvileg minden oke. De meg sincs bab.. moat mar talalgatok mi lenne a baj . Eléggé meleg vízhez vagyunk szokva...az lenne a baj?

Valaki valami tanács? Köszönöm előre



2017. dec. 8. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A testhomerseklet 37 fokos ugyebar.

Gondolom nem 50 fokos vizben furodtok.

2017. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legelsőnek a férfit szokták megvizsgálni hogy van-e megfelelő számú életképes spermája. Ha a vizsgálat rendben van akkor fölösleges a fürdővízzel bajlódni. Ha nincs rendben akkor is.
2017. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálunk elsőnek engem küldtek vérvételre. Azt mondtak a ferjem 1 év utan küldik. De mivel nem akarok tényleg rakattani a témára most hanyagolom. Vagyis probalom...de ismet megjott. A kislányunk se rögtön sikerült. .. Rá is vártunk. De azt hittem a teso hamarabb össze jön de tévedtem
2017. dec. 8. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold ezt a borzasztó görcsölést mert a férjed nem sokáig fogja bírni ha pár sikertelen hónap után odáig fajulsz, hogy hőmérőzöd a fürdővizét. EZ tuti nem lehet a sikertelenség oka!
2017. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na jó. . Akkor ez picit megnyugtato. Mert nagyon szeretünk melegvizben fürdeni.

Akkor megprobalok türelmes lenni

Csak nem könnyű

2017. dec. 8. 17:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem akkor a neten található dolgok felrevezettek. Mert azt olvastam h a melegviz nem tesz jót. Ezert érdeklődtem
2017. dec. 8. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tùl meleg tényleg nem teszt neki jót, de ez azért kicsit túlzásnak tûnik. Ha ennyire aggaszt, zuhanyozzon.
2017. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most rágörcsöltél és ha valami nagyon nem jó az az, hogy görcsölsz rajta.
2017. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok?
2017. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha sokáig nem jön a baba, természetes, hogy már az is megfordul a fejedben, hogy esetleg a meleg víz miatt van. De ha mindkettőtökkel minden rendben, akkor próbáld elengedni a görcsölést, és csak élvezzétek egymást a meleg vízben. ;)
2017. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!