Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closytilbegyt mellé kötelező...

Closytilbegyt mellé kötelező az ultrahangos megfigyelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni. Endokrinológusom Closytlbegylt írt fel de egy szóval sem említette, hogy ultrahangos megfigyelés kellene mellette. Erre már csak az interneten bukkantam rá. Ebben szeretném segítségeteket kérni. Volt olyan, aki uh ellenőrzés nélkül szedte a Closytilbegyt-et? Illetve, amennyiben kötelező az uh akkor csak hüvelyi vagy hasi is elfogadott? Nagyon szépen köszönöm (4 év sikertelen teherbeesést követően számtalan nőgyógyászt váltva egy segítőkésznek tűnő endokrinológus javaslata alapján)

#Closytilbegyt+uh
2018. jan. 11. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

0'glükóz 5 (ujjamból is mértek cukrot 3,3)

120' glükóz 2,7


Inzulin 5,6

120' inzulin 12,1


Inzulin rezisztencia (homa index) 1,24


Progeszteron 3,96 (10a minimum )

2018. jan. 12. 10:46
 12/15 anonim ***** válasza:

60 perces érték is kelkene

Valószínű ott van a kutya elásva. Ha ir-es vagy akkor a clostival még óvatosabban kell bánni.

2018. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem értettem én sem, hogy miért csak 2pontosat kért a doki. Én az 5pontosnak pl jobban örűltem volna. Az a tuti szerintem. Bár a vérzésemmel kb 20ées korom óta gondok vannak. 2017ben viszont nekiálltam futni, heti 6x edzettem 5km-rel kezdtem augusztusra már ment a 20km egybeni lefutása. Amíg ílyen intenzíven csináltam 33-36napra megjött mindig. Aztán megint úgy alakult hogy nem tudtam csinálni, igy szeptembertől ismét visszament 60+napokra a ciklushossz. Mivel sok bennem a kérdés sikerűlt így ma felhívtam egy sokak által ajánlott nődokit Szfváron és kaptam is jan 23ra időpontot. Addig nem veszek be semmit ezen már nem múlik. 4éve várunk a csöppség érkezésére ez már ahhoz kèpest semmi. Remélem biztató infókkal fog ellátni
2018. jan. 12. 15:52
 14/15 anonim válasza:
3 hónapig szedtem megfigyelés nélkül.Nem jött össze.
2018. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor a megfigyeléssel nagyobb esély van rá gondolom :)
2018. jan. 15. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!