Lombikprogramban veszünk részt. Mit mondjak a munkatársaknak, miért hiányzok 2 hétig? Hogy oldottátok meg ezt a részt?

Figyelt kérdés
Főnök tud róla. Orvoshoz járást nem veszik észre, mert pont úgy jön ki a munkarendem. A "nem szeretném elmondani" szöveg távolabbi kolléganőknek jó lenne, de közelebbieknek nem mondhatom. Inkább valami hétköznapi betegségre gondoltam, amit röviden letudhatok, hogy pl. influenza... eddig ez jutott eszembe. De írjátok le, ha ti nem így gondoljátok, vagy van jobb megoldásotok rá.

2018. jan. 27. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Mondd, hogy lesz egy nőgyógyászati műtéted.
2018. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10# igazad van, de azért ez kényesebb téma mint a nyaralás. Akinek összejön hamar annak jó, de akinek nem, annak kellemetlen lehet a sok kérdezősködés, hiába akarnak jót.
2018. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az influenza így télen hihető volt, mert sokan voltak betegek az osztályon. Sajnos lesz folytatás nyáron, de az lehet sima szabadság. Azt tudom, hogy nekem ebben a környezetben az a jobb, ha minél később tudják meg, és nem kérdezősködnek.
2018. ápr. 1. 21:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én arcüreggyulladást mondtam télen, az egyik nyári alkalommal pedig azt, hogy lesz egy mini orvosi beavatkozás, de nem komoly, ne aggódjanak, csak pihennem kell sokat. Elfogadták. Mivel nem pontosítottam, érezték, hogy nem kellene kérdezgetni. (Én pedig gondoltam magamban, dehogynem komoly, életem legkomolyabbja...) :)
2018. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szintén én vagyok, aki utoljára írt. Én teljesen megértelek, hogy nem mondod el! Én sem mondtam el, kérdezgettek volna állandóan. EGy sikertelenségem után ráadásul megfogadtam, nem mondom el 12. heti kombinált teszt sikeres eredményéig. Így is tettem, most 24. hetes vagyok! Sok sikert kívánok!!
2018. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok, a "komolytalankodás"-hoz is. :) Nem tudom, mennyiszer kell kamuzni, így felveszem a repertoárba.
2018. ápr. 6. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!