Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pánik, szorongós kismamik....

Pánik, szorongós kismamik. Akik szednek Frontint, Bromociprinnel mellékhatások terén miket tapasztaltatok? Együtt lehet szedni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarlak bántani, úgyhogy ne haragudj meg. De te komolyan mondod, hogy terhes vagy, és frontint szedsz mellette? TE JÓ ATYA ÚR ISTEN! (Azt nem írom, hogy a BÜDÖS K*VA ÉLETBE!) És még emellé mást is tervezel?


Biztos komoly betegség a pánik, de ha ilyen módszer beválik, inkább ki se menj otthonról a 9 hónap alatt, de ne szedjél semmit. Sajnos "ismerem" a frontint. A nagymamám feldobta a talpát tőle (egyre többet szedett), rászoktatta a nagynénémet is, ő meg már nem 100-as. Egyáltalán tudja az orvos?! Nem lesz beteg a gyerek?!

2018. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alacsony a vérnyomásom, sokat szédülök.
2018. febr. 8. 12:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Hanem a mai naptól kezdem szedni a Bromot. Sajnos szedem a 0,25-ös Frontint.
2018. febr. 8. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha megengedte az orvos, akkor biztos szabad. Azért csak tanácsként mondom akkor így, hogy ha gyereket akarsz, azért kérdezz rá, hogy biztos jó lesz-e. Mert szerintem semmi nem ér annyit, hogy beteg babád legyen.
2018. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Frontinnal kapcsolatban hál'Istennek semmi tapasztalatom nincs. Amikor Bromocriptint szedtem, akkor azt mondta a doki, hogy azonnal függesszem fel, ha arra gyanakszom, hogy terhes vagyok és menjek hozzá. Szóval ez a kérdés erősen orvost kíván és nem a gyakori közönségét, szerintem...
2018. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ha nem vagy terhes akkor miért a kérdés ? Ha babát szeretnétek orvos nélkül is tudni kéne ,hogy kismamáknak már alapból a frontin halott ügy nemhogy más is mellé . De ezek láttán ugy érzem jobb lenne ha beszélnél orvossal is erről .
2018. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor leírom.Frontint szedek jó ideje a szorongásra, és a pánikrohamra.Pszichiáter írta fel. Magas a prolaktinom,ezért kell a Bromo.A dokim szerintem elfelejtette,hogy régebben említettem neki a Frontin szedést.
2018. febr. 8. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod kérdező, hogy a frontin ugyanabból készül, mint a xanax?
2018. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Xanaxot szedek sok sok éve, ugyan az mint a Frontin, Bromot nem szedtem még, de szinte 100%ra biztos, hogy nem gond ha együtt szeded. Én is rengeteg gyógyszerrel szedtem már együtt, a mai napig minden nap 3 másikkal szedem, és soha nem okozott gondot. Akinek meg baja van azzal, hogy szorongsz, annak csak azt kívánom, hogy tapasztalja meg, hogy milyen úgy élni, hogy eljutsz odáig, hogy ilyen gyógyszer segítségére van szükséged a normális élethez. Mi se jó kedvünkből szedjük.
2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom, de ez a véleményem, vállalom: aki pánikbeteg és gyakorlatilag gyógyszerfüggő az ne akarjon gyereket. Soha a büdös életben nem fogja tudni biztosítani azt a biztonságos és stabil érzelmi közeget, ami egy kicsi gyerek egészséges érzelmi fejlődéséhez szükséges. Előbb old meg a bajodat - és ne gyógyszerekkel hanem terápiával. Ahogy én csinaltam. K**ára eszembe nem jutott volna az egyszemélyes sz@r drámámba beleszülni egy tiszta életet.
2018. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!