Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pánik, szorongós kismamik....

Pánik, szorongós kismamik. Akik szednek Frontint, Bromociprinnel mellékhatások terén miket tapasztaltatok? Együtt lehet szedni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

utolsovl ertek egyet. ha meg az orvos elfelejtette, illene figyelmeztetni ujra! nem veszelyeztetni egy gyerek eletet! akarhogyis meg csak tervben vn. Vagy inkabb ne is tervezd!

ugyan nem Frontint, de en is szedtem gyogyszert, elmentem terapiara, es miutan mindenki leokezta vagtam bele a gyerek temaba. Gyogyszer mentesen. Nem normalis, felelotlen dolog mit csinalsz

2018. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Frontint nem lehet szedni terhesen.Menj az orvosodhoz,majd ő ad mást
2018. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Nem feltétlenül a kérdéshez szólnék hozzá, de szerintem kezdj el jógázni és meditálni,csinálj kreatív dolgokat, pl varrj, vagy rajzolj, főzz, fuss, stb.

Frontinból amit szedsz az nagyon kicsi mennyiség. Ha jön a roham próbálj mást csinálni, ne egyből a gyógyszerhez nyúlni, kezdj tornázni, videót nézni, dobj össze valami kaját, rajzolgass valamit, beszélgess valakivel,énekelj, maketkozz. Próbáld csökkenteni a frontint, vegyél be csak felet aztán hagyd is el, ki tudod váltani citromfű teával, levedulával, Sedatif Pcvel, vagy Valeriánával (mivel a 0,25 iszonyatosan kicsi).

A pszichiátert sem javaslom, mivel ő nem fog segíteni a problémádon, csak gyógyszereket ír fel, inkább menj el kineziológushoz és megoldod a problémád. De ahoz hogy kijöjj belőle akarnod kell, ha elfogadod, hogy veled ez van, akkor soha nem fogsz kijönni belőle. Legyél erős! Az ember mentálisan gyógyítja meg saját magát!

A többi válaszolónak szeretném üzenni, hogy a pánikbetegség valós és sokkal rosszabb állapot, mint amit el tudtok képzelni, ugyanis olyan érzések zajlanak le benned, amiktől sokan a világból kifutnának.

Kérdező egy percig se aggódj! Vállalhatsz gyereket! Előbb próbáld meg kiváltani a forint azokkal amiket fentebb említettem, csendesítsd el a lelked (hidd el, ha akarod nagyon gyorsan fog menni). Ne aggódj, el fogod tudni látni a kisbabádat!

Hatalmas erőt kívánok neked, hogy legyőzd ezt a rettenetes állapotot!

2018. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!