Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kerdes, hogy miert nem jon a...

Kerdes, hogy miert nem jon a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom rendszertelen sajnos,most 2 honapig meg sem jott.Kaptam norcolutot,vegre megjott,de egyebkent sztem amugy is lassan vereztem volna,mert mar a gyogyszer 5.napjan elkezdodott a verzes.

Na a lenyeg,higy elkuldott a doki hormonsort nezetni.

Itt az eredmeny:

LH. 3,51

FSH. 6,39

Prolaktin 352

Osztradiol. 109

Progi. 1,27

Shbg. 20,7

Dheas. 2,82


Kiegeszito info:

Sok apro tuszot latott a petefeszkemben(pcos gyanus)

100as letroxot es 425gr metfogammat szedek


Hozzaertok milyennek szamit ez a lelet?


Ha mar itt vagyok akkor ez a friss eredmenyem terhelesrol


Cukor 0: 5,5

Cukor120: 7,0

Inzu 0: 14,9

Inzu120: 72,6


2018. márc. 28. 13:39
 1/7 anonim válasza:
35%
Pco ez tuti,de nem vagy inzulin rezisztens. Az a kérdés mióta probálkoztok. A doki mit javasolt? Mit mondott?
2018. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nem inzulinrezisztencia? Az a 120 perces inzulin minden csak nem jó. Pcohoz nem értek, viszont a két betegség gyakran együtt jár.
2018. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De,sajnos IR az fennall.Arra szedem a metfogammat.

Es most a cukraim is eleg csunyak lettek.

Pcos csak gyanitva van, a petefeszek cisztak miatt,szerintem elmegyek egy 21.napi vervetelre is,hogy lassuk a progi szintet.


Ma kaptam meg az eredmenyt,ugyhogy doki meg nem latta,majd jovoheten megyek vissza

2018. márc. 28. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyebkent 1 eve probalkozunk,van mar egy lanyom,de o is nehezebben jott ossze.

Doki nem mondott semmit,majd most ha visszaviszem az eredmenyt meglatjuk

2018. márc. 28. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

21.napi miért nem volt?! Abból látni, hogy volt-e peteérésed az adott hónapban, és ha volt, akkor van-e hiányod.

És "felesleges" egy random 2! Napira menni, mert azért jó látni, hogy az adott ciklus elejei hormonjaidból volt-e pé.

2018. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Bocsi az utolsó értéket nem is néztem. Pco-nak tipikus uh képe van. Azt ha megnézik egyből látniuk kell. Pco-m van, vukor beteg vagyok. Pár hónapja volt laparoszkopiám,nem segített nálam. 5-én megyünk inszemre . 2 éve probálkozunk. A mostani dokim segített pár hónap alatt kideríteni a cukrot ,életmód váltás és műtét után azonnal inszemet javasolt,kár az időt húzni. Ha 3-4 alkalommal sem sikerülne megyünk lombikra. Amúgy az első manóm 6éve spontán lett.

Ha a dokid ért hozzá elmondja melyik lépcső után melyik az amit érdemes meglépnetek.

2018. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hozzaerto a dokim,marmint a nogyogyasz,de jarok egy profi endokrinologushoz.


Amugy ma vagyok a cikluson 6.napjan,ez a lelet friss ma hoztam el,azert nincsen 21.napi :)

2018. márc. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!