Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek problémás volt, de...

Akiknek problémás volt, de utána sikerült, mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
Milyeb problémátok volt és mi volt ami segített?

2018. ápr. 30. 09:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért.
2018. ápr. 30. 09:51
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a lombik volt a megoldás,páromnak kevés a spermája.
2018. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesek voltunk, nem tudjuk, miért nem jött sokáig. 5 és fél év után spontán fogant az első lányunk. A másik 3 pár hónap alatt összejött. 😊
2018. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem volt peteérésem. Hormonstimuláció segített. A második stimulált hónapban megfogant a kisfiúnk. Lassan 2 éves lesz már.
2018. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pcos+IR gyanús voltam életmódváltás, diéta sok sport.Ezek előtt 2 évig próbálkoztunk nem jött össze.A váltás után jó 3/4 évvel jött a pozitív teszt és már köztünk van a manó:)
2018. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1.5 év volt, mire sikerült. Nekünk ez is soknak tűnt. Elmentünk dokihoz mindketten, minden rendben volt mindkettőnknél. Végül összejött. Szerintem megvárta az esküvőt, mert aznap teszteltem pozitívat. Nme tudom, mi segített, és addig mi tartotta vissza. Sose fog kiderülni.
2018. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 év sikertelenség után, meddőségi központ,ahonnan mindenféle vizsgálatokra küldtek minket (mammográfia,Hsg,vérvétel,urológus)

Nekem petevezeték elzáródás, páromnak alacsony spermaszám,mindkettőnknek azt mondták, hogy CSAK lombik!

Ehhez képest, következő hónapban összejött a babánk!:))

2018. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! Azt elfelejtettem írni,hogy mi Aviva tornáztunk kB egy hónapig,nameg csakis pozitívan álltunk a dolgokhoz!
2018. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egeszsegesek vagyunk. 6 ev alatt volt sok minden. 2 missed, 1 spontan veteles,1 kemiai terhesseg, 1 sikertelen lombik. Aztan a csodaval hataros modon megfogant a kislanyunk. Semmit sem valtoztattam az eletemen...

a masodik baba pedig 6 honapon belul megfogant, onnantol hogy nem vedekeztunk. Ugy voltunk vele, hogy ugyse fog mar sikerulni, aztan megis!😃

2018. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Termeszetesen 2 eves volt ekkor a lanyom
2018. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!