Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik meddőségibe jártak:...

Akik meddőségibe jártak: nálatok kiderült, hogy mi a gond? Hogy sikerült végül a baba és mennyi idő után? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kiderult, a ferjemnel alacsony spermaszam es lassuak. Lombikkal, elsore sikerult, kettot ultettek vissza, ikreink vannak. 25/N
2018. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi 8 hónap után jelentkeztünk be. Nálam PCOS és IR volt a gond, Merckformin XR-t kaptam rá, férjemnek alacsony volt a spermaszáma, neki vitaminokat írtak elő. Kb. 1 hónapja szedtük ezeket mikor összejött természetes úton a lányom. Akkor 25 voltam. A második babával most vagyok a 8. hónapban, nála már elég volt annyi is hogy abbahagytam a fogamzásgátlót és elkezdtem szedni a terhesvitamint, első próbálkozós hónapban összejött.
2018. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem találtak egészségügyi okot, a harmadik lombikunk sikerült, előtte volt 3 inszeminacio is. Az első konzultaciotol számítva majdnem két évvel.
2018. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

3 év után mentünk el a meddőségibe, a 7. évben -pár hét múlva- fog megszületni a kislányunk; 3 inszeminációnk, 6 lombikunk volt.

A problémák kiderültek: petevezeték elzáródás, méhsövény, PCO, IR, pm. alulműködés, trombózis hajlam, fokozott NK sejtfunkció és sejtarány.

2018. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen házasodtunk, 1 év után mentünk el kivizsgálásra. Férjemnek lett rossz a spermaképe. Májusban volt 1 beültetés, utána szeptemberben, utána decemberben, utána márciusban. Nem sikerültek, ekkor már 30 évesek voltunk. A 30. szülinapomon lett egy pozitív tesztem, természetes úton lettem kismama. Utána amikor szerettünk volna kistesót, megint 2,5 évig nem jött össze (term. úton próbálkoztunk). Akkor elmentünk az utolsó ingyenes beültetésre, ami sikerült is és 35 évesen született meg a második lányunk.
2018. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is úgy tűnik sperma gondok vannak. Mindössze pár százezer az alakilag megfelelő. Nálam csak egy pici (1,5 cm-s) miómát találtak, de állítólag az nem lehet akadály. IR-t nem néztek, de PCOS-em nincs, hormonjaim rendben, peteérésem van, és átjárható vagyok.
2018. jún. 29. 08:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok. És lombikot javasoltak?

Egyúttal sok sikert kívánok, ez a jó hogy meg van a probléma, innen már tudják orvosolni! :)

2018. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk csak lombikról beszéltek, pl. inszemet nem is említették. Lehet, hogy itt nem azzal kezdik, vagy nálunk az nem jöhet szóba, erre nem kérdeztem rá. Külföldön járunk meddőségibe.
2018. júl. 10. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómék jártak, mivel 1 év próbálkozás után sem jött össze a baba (mindkettőnek volt már gyerek előző házasságból/kapcsolatból, azért nem is gondolták, hogy gond lehet.) 1 év és ezen belül 6 sikertelen inszemináció után felnyitották, hogy megnézzék, mi van a méhével. Az rendben volt, viszont a petevezetékek károsodtak, el vannak csavarodva, nincs átjárás. 7 hónap után, a 4.beültetésnél maradt meg a baba.
2018. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is paromnal alacsony a spermiumszam, 4 millió. Szedett mehpempot, majd 2 felé vitamint, amit a dokok javasoltak havi 30 ezerért, majd Ferulantot ez Czeizeles, maca vibet is. Mindeközben volt ket lombikunk, ami sikertelen lett. Ekkor en 29,ő 33 eves volt. Már összesen 5 éve várunk a babara, több lombikra nem igazán akarunk menni.
2018. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!