Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekem kell magamtól endokrinol...

Nekem kell magamtól endokrinológust felkeresnem?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam nőgyógyásznál, mivel lassan két éve nem sikerül teherbe esnem. Csinált egy hüvelyi uh-t, ahol megállapította hogy szépen érik egy tüsző a jobb oldalon, ő itt nem lát nagy problémát. A férjemnek adott beutalót sperma-vizsgálatra, és azt mondta, hogy ha ő rendben van, a következő lépés az átjárhatósági lesz. Normális hogy egyből a legkellemetlenebb részét akarja megcsinálni? Fel sem merülhet hormonális probléma ha ő látta a tüszőt érni? Nem értek ehhez. Vagy magamtól kell utánajárnom hogy mi lehet a meddőségem oka és úgy bejelentkezni más területre is?
2018. jún. 26. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a normális sorrend.
2018. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átjárhatósági után jön a hormon vizsgálat? Én azt hittem az atjarhatosagi a legutolsó.
2018. jún. 27. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ez a normális sorrend, tekintve hogy ma már mennyi hormonproblémás nő van.

Szerintem menj el endokrinológushoz, egy vérvételből meg lehet állapítani van e eltérés vagy nincs. Azzal semmit nem lehet veszíteni!

2018. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk spermavizsgálattal egyidőbe néztek hormonokat. Ott minden rendben volt mindkettőnknél. Utána volt átjárhatósági vizsgálat. De itt szerencsére altatásban csinálják, így semmit nem éreztem belőle.
2018. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!