Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit lehet csinálni ilyenkor?...

Mit lehet csinálni ilyenkor? (Rendszertelen menstruáció)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 9.éve menstruálok, de a mai napig nem állt be,ezzel nem az 1-2 nap késésre gondolok,hanem 2héttől akár félévig is kiterjed, vagy akár 3x is meg van egy hónapba.Orvosok láttak már rengetegszer, éveken keresztül elküldtek hogy 'ez normális majd be áll',majd egy vérvételen kiderült 3 éve hogy a hormonokkal van a baj,illetve pcos-em van.Igen,kaptam gyógyszert, amit abba is kellett hagynom(másik gyógyszer mellett tilos volt).Az elmúlt időben viszont, hogy 19 éves lettem párkapcsolatban, elkezdett aggasztani, hogy mi lesz igy a későbbiekben gyerekvállalásnál. Voltam orvosnál többször is,szerinte nincs pco-m,és hormonproblémám se(külön kértem is,hogy nézzék meg,mert emellett félév alatt közel 20 kilot híztam úgy hogy semmit nem változtattam..az orvosok azt mondták felesleges és egyedül a pajzsmirigyet nézték).Jelenleg is már 17 nap késésnél tartok(2 negatív teszt)

Hova forduljak, vagy mit tudok csinálni?


2018. júl. 9. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológust keress. Terheléses inzulin és cukor vizsgálat.
2018. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!