Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az a problémám, hogy a férjem...

Az a problémám, hogy a férjem sokat dolgozik külföldön és emiatt nem sikerül teherbe esnem már 3 éve. Most is 3 hónapra megy el dolgozni. Szerintetek ha lefagyasztjuk a spermát és én a peteérésemkor befecskendezem, akkor esetleg sikerülhet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Utolso.. vagy nagyon hulye vagy nagyon tud rizsázni..

Gondololj bele, hogy serulnek azok a spermiumok, meg annak a fagyasztasnak folyamata is lenne.. sztem nd kiserletezz, kitudja , eleg ha 1 tul eli es nagyon serult,esetleg a rossz tarolas miatt fertozo is lesz aztán azt magadnak felfecskendezed. Ha valami a méhedbe jut onnan nehez bacit kiszedni , sot meddove tehet vagy ha nagy csodafolytán teherbe esel, akkor abbol sztem egeszseges baba nem lehet!

2018. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

Jobb esetben kamu

rosszabb esetben nem mennék hozzátok vendégségbe hogy abból a hűtőböl kínálj jégkrémmel amiben a fagyasztott spermát tárolod


Gyerekednek megutálná az életét ha tudná egy fagyasztott spermából van

2018. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!