Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt! Mikor használ...

Ovulációs teszt! Mikor használjam?

Figyelt kérdés
A ciklusom a mai nappal kezdödik. Rendszeres, 29 napos ciklusaim vannak. Kalkulátorokkal nézegettem a termékeny napjaimat. Az ovulációs tesztekben pár darab van csak. Csak abban az időszakban használjam, amit a kalkulátor ír, vagy hogyan kapok pontos eredményt? Létezik hogy egy ciklusra több tesztet kell vennem? (Ha minden nap tesztelni akarok, hogy biztosan elkapjam a jó napokat)
2018. aug. 9. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy több teszt kell. A kalkulátor csak azoknál működik, akik a nagykönyv szerint vannak ,,beállítva" és középidőben ovulálnak, de ugye tudjuk, hogy a valóságban nem egészen így működnek a dolgok, máskülönben nem találták volna ki az ovulációs teszteket. :)

Anyukám éppen menstruált és én akkor fogantam, amikor ugye elvileg egyáltalán nem is ovulálhat egy nő. Onnan tudta, mert akkoriban apummal csak ritkán találkoztak.

2018. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod belőni, hogy mikor lehet az ovu, én azt ajánlom, hogy vezess hőgörbét. Nagyon hasznos dolog tud lenni.

Pár hónap múlva minden teljesen egyértelmű lesz és ovutesztettel is alá fogok tudni támasztani, hogy mikor volt a peteérés :)

2018. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En netről rendeltem 50et, aztán kb a 10. naptol el kezdtem hasznalni.
2018. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Célszerű lenne inkább egy ovulációs mikroszkópot venni? Mivel biztos, hogy majd két gyereket szeretnénk, lehet, hogy megérné az árát és minden nap tudnék tesztelni. Vagy nem olyan megbízhetó, mint a teszt?
2018. aug. 9. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerkőc elsőre összejött, ovuteszttel, szóval ha minden flottul megy, akkor pár száz forintból megvan az egész (vaterásat rendeltem). :) Nekem bevált.
2018. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!