Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok, fiatalasszonyok! Volt...

Lányok, fiatalasszonyok! Volt már úgy valaki hogy annyira betegesen akart babát hogy megfordult a fejében mi lenne ha nem a férjétől születne a baba?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk, kezdem úgy érezni hogy belefáradtam.

Peteérés előtt és közben mindig reménytelten belevetem magam a projektbe aztán mikor tesztelek és negatív az valami leírhatatlan.

A férjemnek meg már mintha nem lenne ehhez türelme.

Nem is tesz úgy különösebben érte, nem megy vizsgálatra pedig kértem, vitaminokat nem akar szedni, amikor babaruhát vagy tesztet veszek mindig mondogatja hogy minek veszem meg hogy fél hogy pofáraesés lesz megint.

Amikor belekezdtünk megbeszéltük és ő is akarta.

Mostanában megfordul ez a szörnyű gondolat a fejemben hogy mással talán ez könnyebben menne.

Szeretem nagyon és félek hogy ebbe belőrülök hogy nem tudok szülni.


2018. aug. 19. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sok vagy neki. Ez már túlzás
2018. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Bizony sok vagy.. de ez minden józan embernek sok lenne.


Minek tesztelgetsz indokolatlanul? És főleg miért veszel babaruhát? Ez tényleg beteges és bántás nélkül mondom, hogy keress egy szakembert!


A legelső babaholmit 21 hetesen vettük meg. Addig nem is foglalkoztam a témával, és be sem mentem semmilyen bababoltba, vagy nagyáruház babarészlegére..


21 hetesen jött el a pillanat amikor úgy éreztem rendben leszünk és ideje elkezdeni felkészülni az új családtag érkezésére.

2018. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi mindketten nagyon akartunk babát! Több év (nem 1,5) próbálkozás és sikertelen kezelések után elindítottuk az örökbefogadást. Közben született egy lombik babank.


Mi együtt akartunk család lenni.

2018. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért tesztelgetsz orrba-szájba? Egyértelmű jele annak, hogy nem vagy terhes ha megjön a menzeszed, teljesen felesleges csíkokra pisilned állandóan. A babaruha vételt meg nem is kommentálom, ezek a dolgok nyilván elveszik szerencsétlsn pasitól a lelkesedést. Remélem nem kapsz sírógörcsöt minden negatív teszt után, amikor neki kell téged felvakarni a padlóról. Vedd tudomásul, ez nem olyan dolog, ami mindenkinek pikk-pakk összejön. Ha úgy érzed szükséged van rá, akkor vizsgáltassátok ki magatokat.
2018. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!