Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszulától lesz...

Barátcserje kapszulától lesz újra peteérés?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2018. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
En szedtem. Ugy osszekavarta a menzeszem,hogy 4 honap volt mire helyreallt.
2018. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, de ez sok mindentől függ.
2018. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem akarlak elkeserìteni de nem.

Én is szedtem és totál összekuszálta a mensim. Ha neked rendben van akkor inkább ne szedd. Nekem is rendben volt...eddig.

2018. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Abban nem tudom, hogy segít-e, én szedtem 3 hónapig erős pms-re (hangulatingadozás, komoly mellfájdalom, hasmenés stb.) és arra jó volt. Ráadásul rövid 24-25 napos ciklusaim voltak, ezt beállította pontos 26 naposra. Végre nem kellett fájdalomcsillapítót se szednem mensi alatt (17 év után először!) mert csak egész enyhe görcseim voltak. Pms-sel se kínlódtam. Viszont baba nem lett azóta se, pedig az lett volna a cél.
2018. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

Nem.

Nem segít semmiben inkább csak összekuszálja a dolgokat. 😀

2018. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem volt gondd a mensivel.28 napos ciklusok, 4-5 napos átlagos vérzéssel. Azért kezdtem el szedni mert ovu teszttel sosem láttam peteérést. Most második hónapja szedem, eddig szerencsére nekem nem kavart be, de baba lenne a cél. Nagyon szeretnénk, 3 hónapja próbálkuzunk. 37 éves leszek lassan. Első házasságból van két lánykám, de jó lenne nagyon most egy közös baba. Jó tanácsok, tapasztalatok még valakinek??


Válaszaitokat köszi! 😀

2018. aug. 30. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!