Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elegem van abból, hogy mindig...

Elegem van abból, hogy mindig felvillan a remény, hogy terhes vagyok, minden tünet jelentkezik és mindig menszi napján megjön, miért nem jön nekem össze soha semmi?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha már két éve próbálkoztok, akkor ideje lenne egy orvost felkeresni ezzel kapcsolatban, lehet hamarabb eredményre vezetne. Nekünk pl. pajzsmirigy-alulműködés miatt nem jött össze, pedig semmilyen erre utaló tünetem volt, rutin laborból derült ki. Kaptam rá gyógyszert, a következő hónapban már pozit teszteltem.
2018. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is, hogy esetleg örököltem ezt. Állítólag mamámnak is nehezen jött össze a gyerek, aztán gyógyszert kapott és sikerült is nekik összehozni apámat
2018. szept. 7. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!