Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több mint másfél éve nem esek...

Több mint másfél éve nem esek teherbe, voltam dokinál, de nem sok értelme volt, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval elmentem dokihoz és abban a hitben voltam,hogy tovább küld,minimum egy vérvételre!Hát nem küldött.Azt mondta ultrahangon nem lát semmit,rendben van a menstruációm.Mondta hogy szedjem az inofolicot,párom meg a foladrolt és menjek vissza terhesen.Ha mégsem esek teherbe 6 hónap mulva lombik.Ismeritek ezt a két "gyógyszert"?Hozott valakinek eredményt?
2018. szept. 18. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 1 éve próbálkozunk és a 6. Hónapban volt egy korai vetélésem. Emiatt nem akar a dokim vizsgálodni mi vel hogy "már egyszer sikerült" csak nem tapadt meg...

Még ezt a ciklust megvárom és keresek másik dokit....

Az infolic és társai számomra csak terhes vitaminok... nem ettől fogsz teherbe esni az tuti sajnos :(

2018. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 khniki ***** válasza:

Sajnos sok nőgyógyász szereti rövidre zárni a dolgokat.. Én néhányszor voltam egy olyannál (még 19-20 évesen), akinek minden kérdésemre és problémámra az volt a válasza, hogy "Fogamzásgátlót kell szedni." Aztán fogtam magam és ajánlások alapján elmentem egy magánrendelésre, ahol tényleg komolyan vettek. Nem volt különösebb gond, de legalább elmondta az orvos, mi mitől van, és milyen módszerekkel lehet megszüntetni.

Szóval feltétlenül keress fel egy olyan nőgyógyászt, aki foglalkozik is veled! Arról nem beszélve, hogy létezik félrediagnosztizálás is. Több szem többet lát. Sok sikert! Esetleg addig is próbálhatnál méhpempőt vagy gyógyteákat. Drukkolok, hogy hamar összejöjjön a baba! :)

2018. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2018. szept. 21. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!