Ciszta mellett teherbe eses?

Figyelt kérdés
Closty utan lett egy 2x3 cm-es. Dokim szerint ez nem zavar be, masik orvos szerint mutendo, es eselytelen igy. Valakinek tapasztalat? 4 honapja van a ciszta, 1,5 eve nem jon a baba. :(
2018. szept. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya.
2018. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!!
2018. szept. 25. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült mellette. Nekem is closty okozta, előtte semmi ilyen gondom nem volt, azért kaptam mert egy missed ab után nem akart beindulni rendesen a peteérés. A closty viszont túlstimulált, 4 bazinagy cisztám lett 4-6,5 centi közöttiek. Úgy derült ki, hogy egy kidurrant, majdnem műteni kellett miatta. Végül még egy kidurrant, a másik kettő meg elsorvadt magától. Ezután azonnal teherbe tudtam esni, a dokim szerint egyértelműen a ciszták miatt nem sikerült előtte, mert ösztrogént termelnek. Igaz, nekem 4 is volt, és nem kicsik.
2018. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vervetelem rendben, 21. napi hormonsor oke. Azt mondta, 5 cm alattit nem mutenek. Nekem viszont az az erzesem, most nem hasznal. :( Koszi, hogy irtal. Teged jocskan tul stimulaltak. :/
2018. szept. 25. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hja, eléggé, ott hibázott az orvos elég nagyot, el is ismerte. De csak hogy valami biztatót is mondjak, ez egy 4,5 éves sztori, azóta van egy kislányom (ő jött össze rögtön a ciszták után), és 24 hetes vagyok a kisfiammal, aki pedig elsőre sikerült :) Szóval fel a fejjel, össze fog jönni :)

(Nekem amikor kórházban voltam, azt mondták, hogy igyak baromi sokat, minimum 3 litert naponta, akkor gyorsabban eltűnnek a ciszták, és tényleg pár hét alatt elsorvadt a megmaradt kettő, szóval igyál jó sok vizet.)

2018. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van két cisztám.. csak akkor derült ki mikor már a terhesgondozásra kezdtem járni :)
2018. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-os, koszonom! :) Sajna 3 honapja valtozatlan a merete. Megprobalom a kv-t visszaszoritani, mert az vizet vesz el, es mellette sokat inni.

Gratulalok a babohoz!

Utolso, koszonom neked is!

2018. szept. 25. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!