Volt akinek sikerült a baba?

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk babatémával, sajnos sikertelenül. Nekem van már egy kislányom előző kapcsoltomból. Én már voltam vizsgálatokon minden rendben van. A páromnak meg lett nézve sajnos nem kett jó az eredmény. 16 millió a spermaszám azt mokdta a doki 20-tól jó.. viszont nem mozognak 2-3 darabmozog az is nem célirányosan.. Nagyon elkeseredtem.. rendeltünk étrendkiegészítő kapszulákat amit javasolt a doki 3 havi 44 ezert Ft volt. 3 hónapig kell szedni aztán újra megnézik az anyagot. Profertil a neve amúgy.

Volt aki hasonló cipőben járt és sikerült a baba?



2018. okt. 2. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a morfológiával volt gond, mindössze 3% volt normál alakú, nem sok jóval kecsegtettek minket. Férjem beszedte a 3 havi adagot, majd a kontroll előtti napon teszteltem pozitivat. Ugyanígy egy baráti párnál is a Profertil segitett.

Ne veszítsd el a reményt, nagyon sok párnak sikerül a rosszabb eredmény ellenére is.

2018. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Probáljátok ki a E vitamint is,páromnak sokat segitett.
2018. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Mi 5 éve szeretnénk kisbabát. Hamar kiderult, hogy a paromnal van gond, 4 millió volt a spermaszama. Szedettek vele 2 felé vitamint a Profertilt a masik nevere már nem emlékszem, havonta 30 ezerbe került, 3 hónapig szedte 15 millió lett, de sokkal több mozdulatlan ebből, mint előtte. Osszessegeben tehat nem javított a vitamin. Majd lombik következett, kettő is, egyik sem sikerült, és sajnos azóta sem lettem spontán sem várandós. De nagyon sok jó tapasztalatot olvasik én is, hogy mindezektol függetlenül olyan sok mindenkinek osszejon. Úgyhogy gondolom van rá esély így is :)
2018. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer azt olvastam hogy ilyen esetekben a póz sem mindegy. Az a póz előnyösebb amelyiknél a lusta spermáknak rövidebb utat kell megtenniük a petesejtig, vagyis a férfi szex közben minél mélyebbre tudjon hatolni. Pl. a kutya póz is ilyen, amit mi már csak gyerekcsináló póznak hivunk, mert nekünk kettőt is sikerült igy összehoznunk lusta spermákkal :)

Kitartást mindenkinek!

2018. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 senga222 ***** válasza:

Férjemnek lassuak voltak a spermái ,alakjukkal is volt probléma és kevesen is voltak

de 5 év után lett baba

Most 8 hónapos

Férjem a Macavibét szedte és a ő a dióra esküszik !

4 hónapja reggel este diót evett nem tudom hogy köze van e hozzá de nekünk sikerült

2018. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!