Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemvárt menzesz előtti tünetek?

Baba lázban kérdése:

Nemvárt menzesz előtti tünetek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy kinek milyen tünetei vannak a nemvárt előtt 1 héttel? Émelygés, szédülés,hányinger, folyamatos fáradtság?
2018. okt. 3. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Előtte nincs tünet, max h valaki beképzeli. Ne legyél már ennyire "Baba lázban".
2018. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Amikor a tüneteimet figyeltem és meg voltam győződve, hogy na ha ebből se, semmiből, akkor nem voltam terhes, amikor meg voltam róla győződve, hogy áááá már megint megjön, de már 4 napja hiába járkáltam a vécére, akkor meg igen. A kora terhes tünetek (pisilés, hányinger/szagundor, alacsony vérnyomás szédülés/fejfájás/aluszékonyság/fázósság, görcsölgetés, hasmenés/székrekedés, kívánósság, folyás megváltozása, pattanás vagy hiánya... és még ezer más) megegyeznek a PMS tünetekkel, még akkor is, ha épp abban a hónapban újdonság, úgyhogy erre nem lehet alapozni. Bár ismerem azt, amikor az ember úgyis naaaagyon figyeli magát :), de hidd el, nem a tünetektől vagy a teszttől leszel terhes, és a szervezeted (meg a baba is, ha van), sokkal jobban tudja a dolgát ösztönösen, amikor nem akarod tudatosan irányítani.
2018. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így nem teljesen igaz, hogy nem lehetnek előtte tünetek. De az tény, hogy semmi olyan, ami szemetszúrna és egyértelmű és kizárólagos terhes tünet lehetne. Akinek van, általában csak utólag rakja helyre, hogy az az volt.


Nekem volt a nem várt előtti napokban már tünetem. De őszintén szólva fel sem merült bennem, hogy ez akár arra is utalhat. Én nem figyelgettem magam, ennekellenére voltak jelek. De ez egy rakás más dolgot jelezhetett volna, speciel én arra a rakás más dologra gondoltam, nem terhességre. Aztán a pozitív teszttel a kezemben kerültek helyre a dolgok.


Szándékosan nem írom le miket tapasztaltam, mert mint mondtam épeszű ember ennek alapján nem gondol terhességre. És nem adok ötleteket inkább, mert aztán még ezeket keresi valaki magán. Attól, hogy nekem volt, még nem biztos, hogy másnak is van. Vagy ha van is, akkor ezek.

2018. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 4. Clostilbegytes hónapon vagyok túl, volt egy 24mm-es tüszőm. Pont akkor voltunk együtt amikor az orvos ajánlotta. A tüszőrepedést megéreztem nagyon is. A beágyazódás környékén volt egy kis barnázásom. Azért is vagyok kiváncsi a tünetekre.
2018. okt. 3. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem valami itt nem kerek...azt írod hogy beágyazódás környekén volt barnázásod.akkor higy lehet még egy heted menszeszig?
2018. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A premens tünetek megegyeznek a 4-5. heti koraterhes tünetekkel. Az egyetlen ami nekem más volt: menzesz előtt mindig tiszta pattanás leszek, terhesség esetén viszont meg a nemvárt napján is bababőröm volt. Már a 3. babámnál azonnal tudtam hogy sikerült, más kérdés hogy valóban megmarad-e és nem csak kémiai. Na de 1 héttel előtte még SEMMI tünet nincs.
2018. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem jött még meg, mert progeszteron pótlás kell. Amíg azt szedem addig nem is jön meg. Majd a 34.napon hagyom abba a gyógyszert, az meg jövőhét szerda. Addig csak izgulhatok
2018. okt. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!