Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 éve próbálkozunk a babával...

3 éve próbálkozunk a babával de nem sikerül. Mit csináljak már? Állandóan ezen jár az eszem hogy nekünk miért nem sikerül. Nektek mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Tesómnak is mindjárt sikerült. Barátnőmnek is. Csak nekem nem.
2018. okt. 16. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk 6 év volt az első. Csak szeressétek egymást, ha rendben vagytok, jönni fog az a baba! 😊
2018. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elsőre pikk pakk összejött, majd elvetéltem, és miután azt mondták, hogy megint minden rendben, újra elkezdtük a baba projektet. Sehogy sem akart összejönni. A végén már teljesen rá stresszeltem. Ovulációs teszt regelente, beütemezett szex, és ez elkezdet minket kikészíteni. A végén úgy voltam vele, hogy feladom, kidobtam a teszteket a kukába, és amikor nem volt bennem ez a stressz, a következő hónapba, már pozítiv lett a tesztem. Nem biztos, hogy a stressz csak az oka, de nálunk sokat nyomot latba. Drukkolok hogy össze jöjjön nektek!
2018. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Az esetek 20%-ban két fél nem összeillő? Érdekes elmélet..
2018. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk voltak összeférhetőségi (alloimmun) gondok is. Lombikkal összehangolt infúziós kezelésekkel sikerült ezt (is) áthidalni.
2018. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 northplace ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálattal derült ezt ki? HABAB? Nekünk azt mondták, hogy ez az esetek 1%-a, de inkább ez alatti.
2018. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!