FER14 és/vagy Profertil kapszulával kapcsolatban vannak itt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Korábban már voltak róla kérdések, de idén még nem :) Mivel érint a téma friss tapasztalatokat keresek.

2018. okt. 29. 16:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elolvastam! :)


Most már egy hónapja szedem a FER14-ben lévő cuccokat, külön külön, de sokkal nagyobb dózisban és minőségi termékkel, mert több helyen olvastam, hogy ez bevált. Igaz, hogy így kb 60 ezer Ft-ba jön ki a 3 hónapnyi adag, de ez van. Ha valakit érdekel minden össze van írva egy táblázatban, át tudom küldeni (több napos kutatási munka eredménye).


Nekem majdnem 0 minden értékem, na innen szép feltornázni :)

Épp ma megyünk egy szakorvoshoz ezügyben.

2018. dec. 6. 08:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek! :)
2018. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Tízes vagyok. Úgy néz ki, hogy ma halvány pozitívat teszteltem. A negyedik profertiles hónapban. Ne adjátok fel, van remény! :)
2018. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Az én páromnak 4 hónap után a 13millió/ml-ből 40millió/ml-t csinált.Sírva fakadtam az örömtől,lombik lett volna.
2019. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem majdnem 0 volt minden értékem októberben. A fentebb írt kúra meghozta az eredményt, most minden érték normális. Hihetetlen.


Viszont érdekes módon, az orvos azt mondta hogy a vitaminok semmit sem befolyásolnak, ne szedjem őket, és elrendelt egy újabb vizsgálatot. Most direkt nem szedem, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény. Március végén írok.

2019. márc. 4. 10:14
 16/17 A kérdező kommentje:

Na szóval, vannak hírek :)


Egyrészt októberben ugyebár minden 0 volt. Utána két és fél hónapig ment a kúra, amit írtam.

Majd januárban 22 millió / Ml, és a minősége nagyon rendben volt (több paramétert figyelembe véve) is a WHO szerinti referencia értékek felett voltak.


Ez után még két hétig folytattam a kúrát, majd utána már csak a D vitamint szedtem napi 2000 NE-t.


A januári minta után két hónappal később márciusban pedig 26 millió / Ml lett, és a minősége gyengébb lett (több paramétert figyelembe véve) is a WHO szerinti referencia értékek alatt voltak nem sokkal.


Kérdeztem a dokit, hogy akkor most tényleg nem számítanak a vitaminok? És a FER14 sem ér semmit? Erre nem mondott egyértelmű nemet, de összességében a nem felé hajlott. Nekem olyan érzésem van, hogy valami egyéb érdek húzódik meg e mögött a válasz mögött. Annyi helyen olvastam, hogy segítettek (vagy ez vagy az...). Nálam vagy tényleg a 0-ból csinált a kúra 22-26 Milliót, vagy arról van szó, hogy az első minta nem volt megfelelő, esetleg a gép, amivel vizsgálták az nem működött jól. Vagy emberi hiba áll a háttérben (az enyém, vagy azé, aki vizsgálta a mintámat). Ezt kideríteni már nem lehet.


Ami viszont jó hír: a párom februárban terhes lett, kb 6 hetes a pici. Végső soron 8-9 hónap után sikerült összehoznunk :) Egyébként, ha nem lenne úton a baba, akkor ondó felhelyezést javasolt volna az orvos.


Én azt érzem, hogy a kúra hatásos volt, de ezt bizonyítani nem nagyon tudom. Ha elmennék egy spermavizsgálatra pár hónap múlva, akkor annak az eredményéből lehetne mégjobb következtetést adni.


Szóval, nem csak a mennyiség, hanem a minőség is legalább olyan fontos, ha nem fontosabb!!!!!!!!!!!!!!

2019. márc. 27. 11:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Páromnak is hatásos volt a fer 14 és az orvos is mondta, hogy általában segít. :)
2019. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!