Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérhetnék egy kis biztatás?...

Kérhetnék egy kis biztatás? Miért nem sikerül lassan egy éve teherbeesni?

Figyelt kérdés
Már annyira bánatos vagyok, gondoltam írok ide, hátha kapok egy kis pozitív töltetet...minden hónapban ahogy közeledik a nemvárt napja... Egyre depressziósabb vagyok.. Mindig elhatározom hogy nem fogom figyelni a ciklusomat, tesztelni stb... De egyszerűen nem tudom kizárni akármennyire is akarom. Most vagyok a 9. Dpo-on, de megint rámtört az ismerős érzés, ami tudom hogy mensihez vezet.Persze nem bírtam ki hogy ne teszteljek, itt mindenki annyira dicséri a facelle tesztet, és már sokaknak 9-10 dpo - nál halvány pozi... Én még egy szerencsétlen szellemcsíkot se látok, pedig aztán a teszt-szugerálásban nagyon ott vagyok 😁 picit már most jobb, hogy kiírtam magamból, még ha nem is kapok választ :)

2018. nov. 15. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál a vizeletsugaras Facelle a 15. Dpo-n olyan halvány volt, hogy csak száradás után látszott a két csík. Két nap múlva lett csak időn belül, azaz "érvényes" pozitív. Baromi fölösleges ilyen korán tesztelni, hidd el, nem leszel tőle okosabb. Drukkolok!
2018. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Tudom, hogy tök fölösleges, mérges is vagyok emiatt magamra! De ez az érzés, összetéveszthetetlen, sajnos, ezért nem is reménykedek már... De akkor miért kattogok rajta? Annyira jó lenne kizárni :( és te biztos voltál az ovud napjában? Jó egészséget nektek!
2018. nov. 15. 15:54
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha letelik az 1 év,akkor elmehetsz kivizsgálásra.Lehet,hogy nincs is ovud vagy akármi baj is lehet.

Hőmérőzöl vagy tesztelsz?

2018. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, igen, én mindig objektíven tudtam a repedés idejét, mert vezettem hőgörbét.
2018. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát képzeljétek, bejelentkeztem már egy meddőségishez, szerdára kaptam időpontot, de nem mertem még elmondani a férjemnek... Mert szerinte majd jön ha jön, és ne görcsöljek rá... Szóval nemtudom mi lesz :D egyébként szerintem van peteérésem, illetve tüszőrepedés, mert majd meghalok néhány órán keresztül, annyira fáj az egyik oldali petefészkem középidőben, ezt az ovuteszt is alátámasztja. Mindig jókor vagyunk így együtt, és mégse...
2018. nov. 15. 17:52
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, és hányadik hónapban sikerült, illetve milyen gyakran voltatok együtt, ha nem túl indiszkrét a kérdésem?
2018. nov. 15. 17:56
 7/25 anonim ***** válasza:
26%

Még meg se fogant az a gyerek, de már fontosabb, mint a férjed? Ilyen kapcsolatba én sem születnék szívesen.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, tudom, sablonduma, de próbáld meg elengedni ezt az egész baba-dolgot. Csak szeressétek egymást, amikor jól esik, ne gyereket gyártsatok, hanem szeretkezzetek, csak mert kívánjátok egymást. És mondd el a férjednek, hova mész szerdán, sőt, neki is mennie kellene, ha már ennyire fontos ez a vizsgálat neked. Egyébként mi is úgy voltunk vele, mint ő, hogy össze fog jönni, amikor itt van az ideje és nem kell erőltetni. És sokkal boldogabbak voltunk, amikor sikerült, mert csak rajtunk múlt, nem valami gyógyszeren/injekción/kezelésen, akármin.


Szóval csak pozitívan! 😊

2018. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 év kínkeserves várakozás után estem teherbe, most vagyok 9 hetes. Utáltam amikor azt mondták, hogy "majd jön amikor nem is gondolnád".. tényleg így történt, a fèrjemmel már teljesen más terveink voltak, Ausztriába akartunk koltozni, tervezgettunk es utazgattunk. Az akkori egyuttletekkor eszunkbe sem volt a baba es bizony bekoszont hozzánk:) Az elmult 5 evet nem kivanom senkinek.. A rengeteg vizsgalat,stressz,felelem,minden honapban a tesztcsinalast majd forgatas jobbra balra,hatha van valami.. Szornyu volt az egesz..:( Kitartás :)
2018. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem mennék el úgy, hogy nem beszéltük meg, csak eddig valahogy nem mertem elmondani neki, talán azért mert így felrúgjuk az elveinket... De lehet csak valami apró kis bibi van és kell a segítség... Ezért őrlődök. Lehet lemondom, nemtudom :(szerencsére nincs gond az együttlétekkel, nem a gyerekcsinálásra koncentrálódik, de persze figyelem a petéérést is. Egyszerűen nem megy a lemondás, minden hónapban megpróbálom :(
2018. nov. 15. 21:04
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, le a kalappal,és boldog babavárást kívánok!! Nemtudom nálam mikor jön el az az idő, mikor feladom, igazából.. Olyan jó ilyet olvasni egyébként :) Úristen, mit érezhettél mikor megláttad a 2 csíkot... :)
2018. nov. 15. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!