Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérhetnék egy kis biztatás?...

Kérhetnék egy kis biztatás? Miért nem sikerül lassan egy éve teherbeesni?

Figyelt kérdés
Már annyira bánatos vagyok, gondoltam írok ide, hátha kapok egy kis pozitív töltetet...minden hónapban ahogy közeledik a nemvárt napja... Egyre depressziósabb vagyok.. Mindig elhatározom hogy nem fogom figyelni a ciklusomat, tesztelni stb... De egyszerűen nem tudom kizárni akármennyire is akarom. Most vagyok a 9. Dpo-on, de megint rámtört az ismerős érzés, ami tudom hogy mensihez vezet.Persze nem bírtam ki hogy ne teszteljek, itt mindenki annyira dicséri a facelle tesztet, és már sokaknak 9-10 dpo - nál halvány pozi... Én még egy szerencsétlen szellemcsíkot se látok, pedig aztán a teszt-szugerálásban nagyon ott vagyok 😁 picit már most jobb, hogy kiírtam magamból, még ha nem is kapok választ :)

2018. nov. 15. 15:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Először mindig a férjet kell vizsgálni! A meddőségiben is őt fogják először. Menjen el andrológiára spermamintát adni! Ha az jó,utána menj csak te. A nőknek invazívabbak a vizsgálatok jóval.
2018. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Ha van kedvetek még írjatok! A negatív kritikát is elfogadom, hisz abból is tanul az ember, ha nem rossz szándékkal írják. Így valahogy a napok is jobban telnek a nemvártig, könnyebb valahogy. Sok barátom van, de most jól esett kiírni magamból itt is.
2018. nov. 16. 08:32
 13/25 anonim ***** válasza:

Amúgy mi is 1.5 évet vártunk a kislányomra. Először a férjem vizsgálták ki. Alap urológiai vizsgálat,plusz spermamintát kell adnia. Kibírta :)


Később kiderült,mindkettőnkkel minden oké,de csak az esküvőnk napján lett pozitív a tesztem. Én azt szoktam mondani,hogy megvárta az esküvőt :)))

2018. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia! Biztatást sajnos nem tudok írni, de ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül a problémával. Mi már majdnem 2 éve várjuk a pozitív tesztet.
2018. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kívánom hogy mostmár költözzön be hozzátok a picur, igazán megérdemelnétek! Én akkor hozzátok képest nem is panaszkodom! És te már feladtad, vagy minden hónapban reménykedsz?
2018. nov. 16. 20:29
 16/25 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as!le a kalappal! Akkor tényleg az volt életetek legszebb napja :) lehet az esküvő miatti izgalom ekterelte a figyelmeteteket, és bumm!
2018. nov. 16. 20:30
 17/25 Dittte ***** válasza:
14 hónapja próbálkotunk. A fiunk elsőre sikerült 8 éve. Most kezdjük a kivizsgálásokat! Felfoghatatlan. Pedig szentül hittük,hogy én már attól is kismama leszek,ha elidőz rajtam a párom tekintete. De ez sem releváns. Meddőségi kivizsgálásba kezdünk....... Ejh... :-(
2018. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tényleg felfoghatatlan! Nemhiába, a teremtés tényleg egy csoda, és akinek ez megadatik,annak mindene megvan! 😊 Majd írjatok, hogy álltok a vizsgálatokkal, jó lenne szurkolni egymásnak így ismeretlenül :)
2018. nov. 16. 21:59
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Először a férfit kell kivizsgálni, marha gyorsan megvan és lehet, hogy vele van a gond.


Én hat hónap sikertelenség után csináltattam spermiogrammot, kiderült, hogy bajok vannak a morfológiámmal. Ezután kezdtem maca-t, vitaminokat meg antioxidánst szedni, illetve életmódváltást is csináltam. Két újabb hónap után össze is jött a baba, most lépünk át lassan a hetedik hétbe.

2018. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Aki esetleg még olvassa: 14 hetes terhes vagyok :) spontán! Jól megváratott a legényke :)
2020. aug. 14. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!