Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérhetnék egy kis biztatás?...

Kérhetnék egy kis biztatás? Miért nem sikerül lassan egy éve teherbeesni?

Figyelt kérdés
Már annyira bánatos vagyok, gondoltam írok ide, hátha kapok egy kis pozitív töltetet...minden hónapban ahogy közeledik a nemvárt napja... Egyre depressziósabb vagyok.. Mindig elhatározom hogy nem fogom figyelni a ciklusomat, tesztelni stb... De egyszerűen nem tudom kizárni akármennyire is akarom. Most vagyok a 9. Dpo-on, de megint rámtört az ismerős érzés, ami tudom hogy mensihez vezet.Persze nem bírtam ki hogy ne teszteljek, itt mindenki annyira dicséri a facelle tesztet, és már sokaknak 9-10 dpo - nál halvány pozi... Én még egy szerencsétlen szellemcsíkot se látok, pedig aztán a teszt-szugerálásban nagyon ott vagyok 😁 picit már most jobb, hogy kiírtam magamból, még ha nem is kapok választ :)

2018. nov. 15. 15:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Grat! 13as voltam.:)
2020. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Egyelőre még nehéz elhinni :))))
2020. aug. 14. 21:03
 23/25 anonim ***** válasza:

Jajj, hidd el, még a baba születése után is nehéz lesz elhinni, sokáig :)!

Boldog babavárást!

2020. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2020. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Jó volt végig olvasni, ez most nekem is erőt ad. Boldog babavárást! :)
2020. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!