Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jóideje próbálkozunk a páromma...

Jóideje próbálkozunk a párommal, hogy teherbe essek, ezek talán lehetnek korai tünetek?

Figyelt kérdés
Kb 6 napja késik, amennyire be tudom határolni , mert mindig rendszertelen volt a ciklusom, eddig sohasem szenvedtem erős menstruációs görcsökkel, most viszont nagyon erős petefészek szurkálást éreztem csak az egyik oldalt, éjszaka is felébresztett, nem folyamatosan de azért nehéz volt így dolgoznom. A melleim mintha nehezek lennének, fájnak mintha meg akarna jönni. Ma a petefészekszurkálást minimálisan érzem. Talán baba lehet kilátásban? Tesztel még várni akarok 2-3 napot.
2019. jan. 25. 09:01
1 2
 11/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Azért mert a 6 nap az csak feltételezett 6 nap. Ha nem volt figyelve az ovu, hogy szàmolni lehessen, akkor egyàltalàn nem biztos, hogy 6 nap. Rendszertelen ciklusnàl ez nehéz.
2019. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 Köszi, látom te teljesen átérzed a helyzetem. Nekem is 40 napon felüli volt az előző ciklusom. Tehát minden számításom csak feltételezhető. Korábban harminc napos ciklusaim voltak, de mostanában nagyon összezavarodott, úgyhogy nehéz megállapítanom a peteérés napját. Még sosem voltam terhes, csak szerettem volna megtudni, hogy ez a petefészek szurkálás lehet-e már jó jel. Ennyit szerettem volna kideríteni a kérdésemmel. Akinek nincs ilyen összekavarodott cikulusa nem könnyű megértenie, hogy hiába számolgat, hiába tesztelget, azt se tudni, hogy ideje van-e már tesztelni vagy várni kell még.
2019. jan. 25. 15:00
 13/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislànyom passz, h mikor fogant. Utàna összevissza ciklusnàl - egy sajnos beteg magzatkànk- 21. napon. Őt követően nagyjàból beàllt 35 napra, kisfiam szintén 21. napon. Idén nyàr végéig visszaàllt a kb 35 nap, utàna 49 nap, utàna pedig, mivel egyetlen egyszer voltunk együtt így tudjuk, hogy a ciklus 14. napja előtt fogant a babànk. Szóval én màr annyiszor teszteltem hiàba, meg túl koràn, meg " nem elég koràn" is mostmàr, hogy lassan tanulmànyt írhatnék. Egyébként a szúrkàló petefészek még tesztelés előtt a kisfiamnàl, a mellfeszülés meg a mostaninàl jelentkezett tünetként.
2019. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Egyébként ha most nem lennél az, javaslom, hogy vegyél online olcsó ovu teszteket, én is vettem vagy 30- at, hogy kiderüljön, hogy van- e, és ha igen, mikor ovum. Màs megveszi a 2 db- osat, és tikkre ellövi azon a napon amikor kell, én úgy voltam vele, hogy elkezdem a 10.napon aztàn lesz ami lesz :) Màrmint ez volt a tervem a következő ciklusra, de az most egy darabig nem lesz :)
2019. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, igyekszem beszerezni ilyen tesztet, öszintén én még nem is hallottam róla. Eddig egy másfajta módszerről hallottam ami irtó drága az ovuláció megállapítására, amit amúgy ha megveszel egyszer azután még sok éven keresztül lehet használni, azért is olyan drága. Jobb kedvre derítettél és nem csak azért mert azt írtad hogy nálad is volt petefészek szurkálós érzés, hanem azért is mert megérted a problémám, nem okoskodó választ adsz, hanem próbálsz segíteni. Sokan elfelejtik hogy azért alapították ezt az oldalt, hogy segítsünk egymásnak, ahogy tudunk, nem pedig hogy kioktassuk egymást. Jó látni, hogy vannak még segítőkész tagok.
2019. jan. 25. 19:41
 16/20 piroska és a farkas ***** válasza:
:) Én vmi ovulàciós mikroszkópot vettem még a kislányom előtt, de nem tudtam hasznàlni. Most, ha jól emlékszem, a www.babatervezo.hu oldalról vettem 90 Ft- os ovuteszteket, mert kisfiam előtt kaptam egy baràtnőmtől ilyeneket, és akkor megbízhatóan mutatta az ovut. Nekem a néhàny db/ több ezer Ft nem fért bele. Drukkolok, hogy ne legyen rà szükséged! :) Majd, ha van kedved, írd meg, hogy alakultak a dolgok.
2019. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek,alig birom kivárni. Remélem hogy 40 napra látszik már rendesen a másik csík ha esetleg tényleg terhes vagyok. Melleim még mindig be vannak dagadva,már nem is lappadnak le egyáltalán. Gondolom hogy azért ez is jó jel. Nem tudom vérből mikor mutatható ki leghamarabb.
2019. jan. 28. 05:11
 18/20 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem! Pozitív lett! :-) :-) :-)
2019. jan. 29. 05:03
 19/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Jesssz!!!!! Kívànom, hogy minden jól alakuljon!
2019. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bár régebbi kérdés, de olyan jó ilyen híreket is olvasni :) Azóta jól vagytok? A várandósságod során minden rendben ment?
2020. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!