Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van, aki bizonyos vizsgalatoka...

Van, aki bizonyos vizsgalatokat, pl. atjarhatosagit nem csinaltatott meg? Lehet enelkul inszeminaciora menni?

Figyelt kérdés

Van mar egy gyerekunk, es szeretnenk meg egyet. Most jart le az 1 ev, ennyi ideje, hogy rendszeres ciklusom van, es nem vedekezunk, kulon figyelve az idozitesre is.


Van, amit nem szeretnek, pl. atjarhatosagi vizsgalat, lombik. Az inszinacioban meg benne lennek, de atjarhatosagi vizsgalat nelkul van, ahol csinalnak?


Korabban volt nalam pcos, ir, pajzsmirigy-alulmukodes, ezek is ki lesznek termeszetesen vizsgalva.


2019. febr. 1. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem két inszeminációm volt. Az elsőt meg se éreztem. A másodiknál mar a kacsa felhelyezése is fájt, mert hiperstimulalt voltam és a hüvely falát is nyomták már a szerveim. Más kérdés, hogy így meg se lehetett volna csinálni az inszeminációt, habár ez sikeres lett, de én életveszélyes állapotba kerültem a hiperstimulacio miatt. Az inszeminációt magát egy hajszálvékony katéterrel csinálják, alig érezni, főleg ha valaki szült már. De az injekciózás a stimuláció alatt nem kellemes. Illetve a hiperstimulacio veszélye fennáll inszemnél. Nekem egyébként lombik ellen ez volt az egyik fő ellenérvem, hogy ott viszonylag gyakori, hát lombik nélkül is megkaptam...
2019. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miken mentél át kérdező??

Nekem röntgen átjárhatóságim volt anno és fájt mert elvagyok zárodva.

4 inszemet csináltam végig duplán és fájt az is.Bár szerintem nem olyan mint a lombik.

Ha nem vagy átjárható nincs inszem.

Meg a párod eredménye is mérvadó.

A betegségeid kezelve vannak?

Mert ha nem nincs értelme az inszemnek se a lombiknak

2019. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megcsináljak. Mi 13 kórházat hívtunk fela beutalonkkal, hogy a vírus helyzet miatt hol hajlandóak elvegezni az átjárhatosagi vizsgálatot. Sehol sem vállalták. A klinikára ahova járunk, a doki/igazgató azt mondta, akkor most ettől eltekintunk és belevagunk így az inszeminacioba. Persze mondta, hogy van esély így hogy nem leszek terhes ha pl az a baj, h el van zárodva a petevezeto, de ugyanúgy arra is van esély, hogy megfogan a baba. Ha pedig nem jön össze a baba és a járvány helyzet rendeződik, akkor lehet lenni átjárhatosagi vizsgálatra.
2020. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most hiába okoskodsz itt, 2019. februárban nem volt koronavírus és nem csináltak inszemet átjárhatósági nélkül. Most sincs sok értelme.
2020. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hat, kepzeljetek, abban a honapban mar nem jott meg! Mar fel eves :)
2020. máj. 9. 07:47
 16/16 anonim ***** válasza:

07:43-as!

Ha ezt nekem szántad, akkor nyugodtan telefonalj körbe pár kórházat, nem csinálnak átjárhatosagit sehol. Ellenben abba a meddőségi klinikára ahova mi járunk jövő hónapban átjárhatosagi nélkül fogják elkezdeni az inszemet.

2020. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!