Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mellérzékenység elmúlt....

Mellérzékenység elmúlt. Akinek menzesz előtt mindig van és előtte elmúlik, van még esély babára?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de sok tapasztalat érdekelne. Lombikos vagyok, kapok progeszteron pótlást is, kicsit a hasam szúrkál, tegnap nagyon fel voltam puffadva, de semmi más. És mára enyhült a mell fájdalom is. Írnátok sokan véleményt, tapasztalatot? Köszönöm!!
2019. febr. 3. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem lombikos vagyok, de nekem is megszűnt a mellfájdalom rövid időre, biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes, de végül nem jött meg mégsem, majd a pozitív teszt után durrant be újra a mellem, de akkor nagyon durván.

A premenstruációs tüneteim (itt főleg a mensis görcsökre gondolok, amik szintén nem valami megnyugtatóak) a 7. hét végére enyhültek.

2019. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez megnyugtató! Még írjatok tapasztalatokat legyszi
2019. febr. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!