Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó napot kívánok engem az...

Jó napot kívánok engem az érdekel hogy egy kemény éjszakai persze alkoholos buli után menyi időre lehet gyereket nemzeni egy nap két nap vagy több?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni

2019. febr. 5. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Akár a bulin is! 😁
2019. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A kemény éjszakán is lehet gyermeket nemzeni. Nyilván ha befolyással lenne a termékenységre, akkor nem fog megtörténni a fogantatás, de ez férfiaknál azért nem szokott problémát okozni.
2019. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Amikor találsz olyan igénytelen pcsát, aki hajlandó veled szexelni.
2019. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Azt hiszem, értem a kérdést. A kérdező valszeg arra kíváncsi, mikor ürül ki az alkohol a szervezetéből, hogy a születendő gyereket ne károsítsa. Gondolom, két nap elég lehet.
2019. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy valaki érti hogy mire gondoltam és az elég is. Ez érdekelt hogy mennyi idő kell el teljen hogy probléma ne legyen
2019. febr. 6. 08:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én is értettem a kérdést, azért írtam, hogy ha probléma lenne, akkor úgysem történik meg a fogantatást. De férfiaknál ez nem akkora probléma. Igazából nőknél sem. Ilyen ferde estékből beteg baba nem szokott születni. A rendszeres ivás sokkal károsabb, de egy éjszaka nem befolyásol semmit.
2019. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha egy héten két három alkalommal fogyasztok alkoholt az rendszeres fogyasztásnak számot-e?
2019. febr. 6. 12:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsi számít-e?
2019. febr. 6. 13:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy nem szülnék egy olyan embernek, aki ennyit iszik. Mondjuk szóba sem állnék vele.
2019. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Micsoda igenytelen allat.

XD

Es ez szaporodik.

2019. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!