Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van köztetek olyanok, vagy...

Van köztetek olyanok, vagy ismerős körötökben akiknek nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára vagyok kiváncsi, akik mindent megpróbáltak, hogy baba legyen mégsem sikerült, anélkül, hogy megállapítottak volna valami rendellenességet. Sikertörténet is jöhet!

2019. febr. 12. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Van, évek óta próbálkoznak nem sikerül, túl vannak 2 lombikon azok sem sikerültek, nincs igazából indok miért nem. Szegény nő, elsírta magát amikor elmondtuk, hogy nálunk jön a baba. Borzasztóan sajnálom őket, nagyon szeretnék segíteni nekik. :( Az a legfájdalmasabb, hogy a legjobb szülei lennének egy kisbabának, csodálatos emberek, ez olyan igazságtalan. Remélem sikerül nekik egyszer mert igazán megérdemlik.
2019. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van, vèdőnő, màr a sokadik lombikon vannak túl ès mèg ìgy sem :/
2019. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legalább 3 ilyen párt ismerek és nekik már nem is lesz.
2019. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Barátnőmék 3 éve próbálkoztak és semmi,egy csomó vizsgálaton túl volt,de nem állapítottak meg semmi bajt.

Elkezdte szedni a trimeszter vitamint mert jókat hallott róla,én úgy gondoltam placebo,hiszen egy átlagos vitamin.Rá 3-4 hónapra teherbe esett.

2019. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kolléganőméknek nem jön össze már tizenéve. Túl vannak mindenen. Egy ismerősöm szintén 10 évet várt, neki aztán összejött spontán.
2019. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
6 éve 2 év próbálkozás után orvoshoz mentünk. Pont az esküvőnk előtt másfél hónappal közölték hogy természetes úton biztos nem lehet gyerekem, de még a lombik is necces, olyan rosszak a hormon értékeim, és volt ott minden bent is. Leköltöztem falura intézni az eseményeket, az akkor még pasim a városban maradt tehát kb 1 hónapot töltöttünk külön és nem is tudtam a témával foglalkozni. Nászútról 3man jöttünk haza....igaz toxémiás lettem, és korababa lett, de itt van és egy igazi kis ördög :)egy éves volt mikor orvossal közösen döntöttünk, jöhet a tesó. Másfél évig vártam a pozi tesztre, de ő 7 hetesen visszakozott. Majd újabb másfél év...most 15 hetes vagyok egy kislánnyal, nem probléma mentesen de remélem ugyan annyival megússzuk mint a fiammal.Végül is ő is spontán lett. Pedig már be voltunk jelentkezve lombikra.
2019. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Van 2 is :(

Barátnőm 25 éves (15 éves korától van a barátjával) 7 éve próbálkoznak, a fiúnál lesz a gond de nem hajlandó belátni hogy segítség kell elvicceli hogy majd örökbefogadnak ( szakító ok lehet náluk ez a hozzáállás miatt)

Másik az unokatestvérem. Pontosan nem tudom de kb 5 évig próbálkoztak a legjobb orvosoknál lombikkal , minden lehetséges móddal és nem jött össze . Laborilag minden rendben van velük külön külön is . Ok emiatt szétmentek, a párjának azóta már gyereke van másik nőtől akitől rögtön összejött....

2019. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok eszembe jutott meg 2 távolabbi ismerősöm. Az egyik pár 10 évig próbálkozott, náluk is minden rendbe volt állítólag, összejött nekik végül viszont veszélyeztetett terhes volt , elég nehéz volt neki a terhesség végig hetente kellett visszajárjon és többször vitte be a kórházba mentő azt tudom hogy náluk vércsoport gond is volt, de egészséges kisfiú lett :)

A másik párnak 8 év után jött össze mikor mentek az első lombikra már ott volt a baba

2019. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 év után természetes úton fogant a nagyobbik lányunk, ráadásul nem is középidőben. A kicsi az első hónapban összejött. 😊
2019. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van több is.

1. A pár a 8 éves házasságuk alatt mindent végigjárt amit ilyenkor szoktak, 5 lombikjuk is volt sikertelenül. Annyira rágörcsöltek erre, hogy teljesen tönkretették a házasságukat, egymást okolták stb. El is váltak tavaly. Sose derült ki, hogy mi volt a baj. Minden vizsgálati eredményük szerint egészségesek voltak.

2. A pár 10 év házasság után vált el ugyanezért, 12 évig voltak együtt, 10 évig próbálkoztak mindennel amivel csak lehetett, közben a kapcsolatuk is megromlott. Elváltak. Itt sem volt semmi konkrét ok.

3. A pár 9 évig volt együtt, nem voltak házasok. A gyerek sehogy se jött össze. Ők is szétmentek, szakítottak.

4. Ez a pár 11 éve van együtt, 10 év házasság alatt szintén végigjártak mindent sikertelenül, majd spontán összejött nekik, viszont a baba meghalt a 8. hónapban még tavaly, karácsony előtt. Megállt a szíve. Barátnőm nem érzett semmi mást, csak hogy 1 napja nem mozog egyáltalán. Az viseli meg a legjobban, hogy meg kellett szülnie. :(

5. A pár 15 éve van együtt, 10 éve nem védekeznek de semmi. Nem akartak közbeavatkozni más módon. Ők elfogadták a helyzetet, továbbléptek és boldogok kettesben.

6. Nálunk is hasonló a helyzet mint a legutolsó eset. Nekünk se lesz gyerekünk a férjemmel. Most már 9 éve vagyunk együtt, 5 évig próbálkoztunk természetes úton, aztán megbeszéltük, hogy elég volt és feladtuk. Végre lekerült az a nyomás amit az ember ilyenkor érez, nagyon felszabadító érzés. Mi már túl vagyunk ezen, tovább léptünk, nem akarunk már gyereket, védekezünk is, hogy ne legyen baleset, és élvezzük az életet kettesben:) Ezért sem voltunk se inszemináción, se lombikon se semmilyen kezelésen, és örökbe sem szeretnénk fogadni. Egyik se volt opció.

Engem amúgy megdöbbentett a sok válás.:( Nálunk sose volt kérdés, hogy ennek fényében együtt maradjunk-e. Az egymás iránti érzéseink nem egy gyerek meglététől függenek. Nagyon rossz látni mennyi kapcsolat esik szét emiatt.

Ezen kívül van néhány pár akiket ismerek és 2-3 éve dolgoznak rajta hogy babájuk legyen. Remélem nekik és mindenkinek aki vágyik rá, összejön.:) 33/N

2019. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!