Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nőgyógyászati terhesség...

Nőgyógyászati terhesség megállapítás lehet téves?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve. Mai napon voltam nőgyógyásznal és úgy látta már nincs meg a terhesség. Mivel nem lát semmit. Lehetséges hogy a kis terhesség miatt nem láthatja? KB 3 hetes lehetek és hátrahajlo a mehem. A teszt tegnap is pozitív volt. Holnapra kiirt béta hcg vérvételt.

2019. márc. 26. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem ijjesztgetni akarlak, csak mondom, hogy a Hcg hormon megnövekedett termelődése nem csak terhességre utal.
2019. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 momoka 2002 ***** válasza:
100%
A hcg erteke akkor ertekelheto ha 2 nap kulonbseggel ujra leveszik a vert es no vagy csokken az ertek. Egy vervetel nem mond semmit. Barnazas meg nem veteles,ilyenkor szoktak progeszteront potolni, te nem kaptal?
2019. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hcg 353.8 szerintetek?
2019. márc. 27. 20:35
 14/20 anonim ***** válasza:
Barnázol még? Kaptál progeszteront?
2019. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a hcg szint kb. 4 hetes terhessegnek felel meg. Hany hetes terhes vagy?

9es voltam

2019. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Verzem tegnap óta, de nem nagy mennyiségben. KB 3-4 hetes terhes lehetek. Nem értem miért nem akarnak gyógyszert felirni :'(((( tegnap este nagyon fajtak a melleim. Ma megyek be ismét a kórházba
2019. márc. 28. 06:32
 17/20 anonim ***** válasza:

9es vagyok, addig amig nem 100%an biztos hogy letezik mehen beluli terhesseg addig nem adnak Utrogestant. Mert egy esetleges mehenkivuli terheseget veszelyes progival tamogatni es azt is ha mar beindult a veteles, akkor hatraltathatja azt hogy magatol kitisztuljon a szervezeted.

Plusz a Utrogestan nem csodaszer ha nincs progi hianyod akkor ugysem segit es nagyobb reszt az ilyen korai kilokodest(vetelest) kromoszomalis hiba okoza.

Nagyon sajnalom hogy igy szenvedsz en eddig 3 vetelesen es 2 kemiaim vagyok tul.

2019. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Vastagodott a mehnyalkahartyam 10 mm most. Meg mindig nem tudnak mit mondani. Hétfőn megint hcg vérvétel.
2019. márc. 28. 11:04
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak hetfon nezzik ujra a hcg-t? Furcsa, tudtommal ket naponta kene nezek.

Remelem jo hireket kapsz majd.

2019. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi történt, kedves kérdező ?
2019. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!