Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Trimeszter1 vitamin. Mielott elkezdtem szedni 30-31naposak voltak a ciklusaim. ?

Az első trim honap utan 35 napra jott meg a 2. ban 27re most a 3. ban még várom,33 napon vagyok a terhessegi teszt negativ. Sajnos nálunk a páromnál van a baj, ő a fer14et szedi 2 hónapja. Valaki járt már így a trim1el? Mennyi idő után állt be a ciklusa?

Keress kérdéseket hasonló témában: Trim1

jún. 5. 19:51  Privát üzenet  

A válaszok
Sokaknak kavar be a ciklusába. Én abbahagynám a helyedben.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 6. 16:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Ne is várjam, hogy beálljon akkor a ciklusom a trim1 mellett?

# 2/3Időpont jún. 6. 18:50 Privát üzenet
Van akinek beáll, nekem állt be, hanem baromira kinyújtotta a ciklusomat. Külön szedtem folsavat, magnéziumot, E-vitamint, C-vitamint, D-vitamint és B-komlexet. Nem szedtem az összeset minden nap de nekem ez így jobban bevált.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 15:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az igazság a babaváró vitaminokkal?
Mi a vèlemènyetek a Trimeszter1 vitaminról?
Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Trimeszter1 vitaminnal kapcsolatban! Volt már valakinek negatív tapasztalata vele?
Trimeszter1 várandósvitamint lehet kapni gyógyszertárakban?
Mi a véleményeteket a trimeszter1 vitaminról?
Trimeszter1 vitamin tapasztalatok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!