Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszterin pótlás után...

Progeszterin pótlás után mennyi idővel estetek teherbe?

Figyelt kérdés

#Progeszterin
2019. jún. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
3. Hónapja pótoljuk, most sikerült.
2019. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én jövő hónapban kezdem, vérvétel megvolt , minden tünet arra utal. Még nem tudom hogyan fognak kezelni . Te mit kaptál? Tablettát ? Vagy progeszterin krémet? Az én orvosom azt mondta ha bebizonyosodik a feltételezése valószínű krémmel kezdjük.
2019. jún. 17. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tabit!
2019. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Beszállnék én is. Nekem hétfőn volt 21. napi progreszteron vizsgálatom, az eredmény a vártnál is rosszabb. Hétfőn megyek dokihoz, nem tudom még mi lesz a megoldás. Titeket milyen értékkel kezeltek?

2019. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma lettek meg az eredményeim, írtam ki egy külön kérdést amiben leírtam az eredményeket. Megpróbálom belinkelni
2019. jún. 19. 15:40
 6/8 A kérdező kommentje:
2019. jún. 19. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Na hát az enyémhez képest ez egy gyönyörű eredmény... a sajátomból egyet emelnék ki:


22. ciklus napon


Progeszteron: 0,897 nmol/L


Remélem neked biztató dolgokat mond a doki! Kitartást!

2019. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Neked is kitartás ;) Nekem is kevés szerintem a progi. Mondjuk nem tudom mikor lehet peteérésem, mindig hosszú a ciklusom. De most mintha meg akarna jönni. De még csak 24. Napon vagyok
2019. jún. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!