Az mi, hogy mindenkinek mondják, hogy 35 felett, hogy öreg a terhességhez?

Figyelt kérdés

Mindog is fiatal anyuka akartam lenni. 23 vagyom, eddig itthon laktam, mert "diploma kell". Az van, amit anyámék mondanak, úgy élek, mint egy általános iskolás, barátom csak titokban lehetett...


Akkor van gyakorlatilag 10 évem szülni? Bár nem látom ebből a kiutat, de 35 felett snekinek sem jó szülni...


2019. jún. 19. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lépj ki a dedós szerepből, amíg nem késő. Biztos nehéz, de ne tedd tönkre az életed, felnőtt ember vagy, állj a sarkadra!
2019. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A biológia..Azt sajnos nem lehet mindenféle magyarázkodással átverni.
2019. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De miért élsz így?? Nagykorú vagy. Tessék menni dolgozni aztán azt csinálsz amit akarsz.
2019. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondja és kit érdekel?

29 vagyok és most jön az első. Sokkal korábban szerettem volna (ehhez a partner is adott volt, 11 éve vagyunk együtt), de a kislány koromban elképzelt tündérmesében nem szerepelt az, hogy munkanélküli leszek a főiskoláról kiesve, hogy elvesztem apukámat, hogy aztán elvesztem anyukámat is, és arról sem szólt a fáma, hogy elmegy az első babám.

Most jön, én most örülök, és nem érdekel hány fiatalabb vagy idősebb kismama van a terhesgondozáson. Mindennek megvan az oka.

2019. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szívemből szóltál!
2019. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom..


Hát de erről beszélek, hogy másnak régebb óta van párkapcsolata, de engem még egy kávéra sem engednek beülni egy sráccal..

Ugyanarra a sorsra jutok, hogy 40 évesen szülhetek mand, ha megérem, akkor meg én nem fogok, mert nem b...szok ki a gyerekkel...

2019. jún. 24. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!