Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés kor ha együtt vagyunk...

Peteérés kor ha együtt vagyunk akkor hány %ban kellene össze jöjjön a baba? Mikor a legjobb időzíteni reggel este? Ovulacio előtt vagy aznap mikor már kilokodot a petesejt?

Figyelt kérdés

Most van pete érrésem meg máskor is volt és akkor se jön össze a baba!

Pedig tudom hogy mikor van érrésem mivel a doki is mondta!



2019. jún. 20. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ovulacio elott 1-2-3 nappal is erdemes, illetve ovulacio napjan is. A spermiumok napokig eletkepesek a noben, tehat elkepzelheto, hogy az ovulaciod elotti aktusbol fogan meg a baba.
2019. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyi esélyed van egy - egy hónapban sok dologtól függ. Korod, van - e valami egészségügyi problémád, férjed spermaszáma és minősége milyen, nem vagy-e kórosan sovány vagy kövér, stb.

Lh tesztet vagy hőmérőt használsz? Konnyebb velük belőni az ovulációt. Ha tudod mikor van, közvetlenül előtte a legjobb együtt lenni, de 1-2 nappal előtte is teljesen esélyes meg picivel utána is, mert a spermiumok tudnak várni kb 2 napot, a petesejt pedig kilökődés után még 12-18 óráig megtermékenyíthető.

2019. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én sosem tudtam mikor van. Egyszerűen élveztük egymást. Sokszor. Egész ciklus alatt. Első terhesség első próbálkozás. Második második ciklusban.

Ha egyéb gond nincs, akkor ne agyalj, ne görcsölj, csak szeretkezz. :)

2019. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag két egészséges ember, ha pont ovulációkor van együtt akkor is csak 30% hog, sikerül a baba.


Nekem két ilyen hónap volt - amikor biztosan történt tüszőrepedes és jókor voltunk együtt mégsem sikerült. Követve volt UH-val


A harmadik ilyen hónapban sikerült, az orvos tanácsára kétnaponta voltunk együtt. (szerdán nézett UH-val akkor volt egy 20mm-es tüszőm. Aznap együtt voltunk. Ovulációs teszt szerdán és csütörtökön volt pozitív, pénteken lett negatív pénteken is együtt voltunk este) hogy a szerdai vagy a pénteki együttlétből sikerült - e sose derül ki. Most 13 hetes kismama vagyok.


Tanács : kétnaponta legyetek együtt tüszőrepedes környékén, a napszak mindegy, lényeg hogy mindig legyen utánpótlás.


Ha így 1 éven belül nem sikerül a baba, érdemes orvoshoz fordulni mert más lehet a dologban.

Ez egy kis türelemjatek nem mindenkinek megy elsőre ha egészségesek vagytok sem.

Van ismerősöm rendszeres ciklussal minden hónapban mutatta az ovulációs teszt a tüszőrepedest és csak 11 hónap után sikerült nekik. Emlékszem már mentek volna kivizsgálásra.

2019. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah igen nekem azért volt követve Uh-val Mert előtte egy évig nem jott össze, illetve Pco-m és Ir-em is van nagyon rendszertelen ciklussal.
2019. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!