Ez gyakori probléma lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos mi is évek óta próbálkozunk babával, de eddig semmi eredménye. Elvileg mindketten rendben vagyunk, bár mindkettőnk élete kissé stresszes, aggodalommal teli.

Kérdésem az, hogy van akinek érik szép petéje, méretileg is rendben van, ellenben nincs benne petesejt? Ez ritka probléma vagy elég gyakori, esetleg a 45 felettieket érinti jobban?



2019. máj. 24. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet valami gyakori dolog én ahogy most utána néztem ezt találtam : Ez az elváltozás többnyire csak az egyik petefészekre terjed ki, féloldalas. Jellegzetes stresszbetegség, nem veleszületett, így az ebben szenvedőknek lehet gyermeke.
2019. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorinak nem mondannam, de elofordul, foleg ha mar idosebb vagy. Endometriozis is okoz ilyet.
2019. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 northplace ***** válasza:
Ha jól értelmezem messze nem vagy még ennyi idős. Mellesleg megválaszoltad a kérdést, sokkal inkább a már bőven 40 felett járókat érinti. Esetleg, ha mész lombikra ez ki fog derülni, de ne aggódj!
2019. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy elvileg minden rendben? Milyen vizsgálatokon voltatok?
2019. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szinte a létező összes vizsgálatot, +5 inszemináció (igen megyünk lombikra). Minden értékem nagyon jó, kivéve kétszer volt magas a prolaktin szintem, eleve elég aggódós típus vagyok. A cukorterhelés mutatott némi eltérést 1 alkalommal, és a családomban mindenki cukorbeteg volt. A visgálat viszont azt mutatta, hogy engem nem ért ez utol.
2019. máj. 26. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden vizsgalat megvolt tutira? Mehsoveny, endometriozis, petevezetek vizsgalat, veralvadasi faktorok is?
2019. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!