Mit éreztetek lombikosok?

Figyelt kérdés
Sikeres lombikosok tapasztalatai érdekelnének, hogy teltek a napok az elsőtől a teszt napjáig? Miket éreztetek, egyáltalán éreztetek e valamit, ilyesmi.. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 7. 15:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez biztosan nem sikerült :) Ami más volt a sikertelenhez képest, hogy beágyazódás körül erős vizes folyásom volt.
2019. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Nehéz pozitívan hozzáállni, az biztos! 🙂

Nekem első lombik, múlt héten szombaton kaptam vissza egy 3 napos friss embriót. Első naptól fáj a hasam, hullamzóan, ugyan így a melleim is. Ijesztő, hogy ugyan azokat érzem, mint menstruáció előtt és ez elkeserit. Folyasrol érdemben nem tudok nyilatkozni, mert napi 3szor 2 progeszteron pótlást kapok huvelytabletta formájában. Félek, az az igazság és jó erről beszélni olyanokkal, akik tudják, miről beszélek. Köszönöm, hogy írtál!

2019. júl. 7. 16:30
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én hittem benne hogy sikerül az elsőnél is, akkor kémiai terhességem lett. A második beültetés után tudtam hogy sikerül. Valahogy éreztem. Más volt, talán mert tudtam milyen lesz a két hét várakozás, vagy mert nem volt stimuláció elotte. Nem tudom. Vagy csak nagyon nagyon hittem .Hamar pozitív lett a tesztem, ikrekkel vagyok 12hetes. Sok sikert.
2019. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Nekem volt egy kis hasmenésem húzódások, de ilyet éreztem akkor is mielőtt megjött. Azt is éreztem hogy megfog jönni. Én pár napig kíméltem magam, amúgy sokat pihentem nem dolgoztam. Én az elsőnél is elkezdtem tesztelni leszívás +11.napon, 2.nál beültetés +5.napon
2019. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Hány naposakat kaptál ?
2019. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Én nem hittem, nem éreztem semmit és sikerült - legalábbis eddig lekopogom... Ez volt az első.
2019. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

3 naposat kaptam vissza, erős 12 sejtes, azt mondta a doki, az nagyon jó. 🙂 Hiszek és reménykedem, ezzel nincs baj, csak sajnos az ember akaratán kívül is elkezdi magát analizálni. Ez az állandó mindjárt megjön érzés... 26-án volt a leszívás, 29-én kaptam őt vissza!

Néha nyilalgat, sőt, akár a hascsikaráshoz is tudnám hasonlítani, lent, középen. Ezek mára már múlnak, csak ez a mindjárt megjön érzés maradt meg.

2019. júl. 7. 19:58
 8/40 A kérdező kommentje:
Kismamák, gratulálok nektek, boldog babavárást kívánok! 🙂
2019. júl. 7. 19:59
 9/40 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan tüneteket éreztem magamon, mint menstruáció előtt. Egyetlen egy kivétel volt: pár nappal a nem várt előtt a derekam hirtelen megfájdult, mintha valaki egy forró valamit végighúzott volna a hát-derék részen.

Hamar elmúlt, nem jött többször. Pár napra rá pozitívat teszteltem :)


Beültetés után igyekeztem nem gondolni az egészre. Betartottam az orvosi utasításokat, de igyekeztem elterelni a figyelmem.

2019. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Akkor teszteltetek, amikor mondták? Úgy hallom, ezt is nehéz kibirni, bár én nem akarok csinálni, várok még. ET+9 ma már.
2019. júl. 8. 07:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!