Mit éreztetek lombikosok?

Figyelt kérdés
Sikeres lombikosok tapasztalatai érdekelnének, hogy teltek a napok az elsőtől a teszt napjáig? Miket éreztetek, egyáltalán éreztetek e valamit, ilyesmi.. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 7. 15:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Nekem ET+9.napon csináltak hcg vérvételt is, mert túlstimuval bekerültem a kórházba. 66 lett. Ezt már kimutatta volna egy predictor early. Vagy egy hcg vv ;)
2019. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Na a hcg-hez nem értek. Úgy értem, mennyi kell kb hogy legyen mondjuk a 2 hét elteltével? Hiperstimu veszélye miatt kellett nekem az első kört leállítani, alapból is nagyon magas az osztradiol szintem, a szuriktol meg még magasabb lett, pedig nagyon kis dózist kaptam pont emiatt, de az is sok lett. A másodikat már a hosszú protokoll szerint csináltuk, más szurikkal, úgy lett jó.

Ja, amit még nem mondtam, már van egy 11 éves lányom, pont amiatt a császár miatt mentek tönkre a petevezetőim. Egyik osszenott a vastagbelemmel, másik meg elzarodott.

2019. júl. 8. 09:20
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit éreztem a meddőségis teszt előtt pár nappal, hogy fájdogál a hasam. Itt sírtam a férjemnek, hogy ez sem sikerült. 3. lombik volt, a 2.-nál missed ab lett sajnos.

Majd 2 nap múlva teszteltem egy pozitívat itthon. ( Mindig csináltam itthon tesztet, nem akartam az esetleges rossz hírt a meddőségiben megtudni).

Azóta lassan 3 éves a kislányunk.

Következő lombiknál semmit sem éreztem, csak legbelül tudtam, hogy ez most sikerült. Nem volt annyi időm agyalni, mint az előző lombikoknál.

Jelenleg 32+6 hetes kismama vagyok ikrekkel 😊.

Drukkolok, hogy sikerüljön!!!!

2019. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Maszatolok.... ☹️
2019. júl. 8. 10:59
 15/40 anonim ***** válasza:

Két héttel a beültetés után 3 naposokkal már 400-500 között kell lennie. Leszívás után két héttel 50 fölött jónak számít. Alatta kétesélyes.


Mennyi progeszteront kapsz?

2019. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Hívtam a doktornőt, azt mondta, várjak, nem örül neki, de ez még így, ilyen formában nem a vége feltétlenül. 4szer 2 szájon át és 2szer 1 hüvelyi Utrogestan. Holnap megyek hcg-re.
2019. júl. 8. 12:15
 17/40 anonim ***** válasza:

Én 3x3 utrot használok hüvelybe és egy prolutex injekciót.

Én emelném a progeszteront - abból baj nem lehet, mert nem lehet túladagolni - viszont, ha progi hiány miatt kezdtél el pecsételni, azon segít. Ha amiatt, hogy nem jött össze a megtapadás és kezd beindulni a menzesz, azon sajnos nem :(

2019. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért csökkenti a hüvelyit, mert a folyás miatt nem tud rendesen felszivodni úgysem, így emelt a szájon át szedhetőn. Szerintetek mekkora hcg nek örülhetek holnap? 10.nap.
2019. júl. 8. 12:50
 19/40 anonim ***** válasza:

Nekem ET+9-en 2 naposakkal volt 272 a HCG, ikrekkel vagyok 12 hetes varandos :) ET+19-en 5500 lett, volt a meddosegiben egy no, akivel egy napon volt a leszivas es a beultetes, neki ugyan ezen a napon 600 koruli volt 1 babaval.

#1. vagyok

2019. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Bocsánat félreírtam, ET+12-n volt 272 a HCG. Osszekevertem azzal, hogy ET+9-en teszteltem pozitivat :)
2019. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!