Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik sokaig vartak a babara,...

Akik sokaig vartak a babara, es vegul spontan sikerult, ott kiderult, hogy mi volt a gond?

Figyelt kérdés

Nalunk a ferjemnel van gond, es bizunk benne, hogy lehet kezelni valahogyan es nem lesz szukseg lombikra. 3 eve probalkozunk az elso babaval. 32 evesek vagyunk.

Jo lenne olvasni sikertorteneteket. :)


2019. júl. 17. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmi gond nem volt, azóta született még 3, akik az első 1-2 hónapban fogantak. Az elsőre majdnem 6 évet vártunk.
2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nalunk se volt gond senkinel. En ra fogtam hogy stresszes a munkahelyem mert ahogy at kerultem masik sorra 1,5honap utan ossze jott a baba. Most megint hasonloan alakultak a dolgok. Szeptemberben at raktak paromek sorara januarban teszteltem pozitivat. Elso babara 6evet vartunk a masikra 5evet.
2019. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

IR-em volt és magas volt a prolaktinom, amire gyógyszert kaptam. Az orvosok szerint azonban nem volt akkora a gond, hogy ez akadályozza a teherbeesést, minden más meg rendben volt.


Már sok vizsgálaton túl voltam, amikor elegem lett és elmentem talpreflexológushoz. Iszonyúan fájt a méh és a petefészekzónám. Azt mondta, hogy a korábbi, orvosok által félrekezelt felfázások okozhattak krónikus gyulladást a méhemben. Nagyon sokáig küzdöttem ezzel a problémával és éreztem belül, hogy nincs jól kezelve de 18-19 évesen amikor elkezdődtek ez a gondjaim hittem nekik. Amikor már nem fájt annyira az érintett zóna, akkor a 3. hónapban sikerült a baba. Érdekes infó mellé, hogy akkor pont nem tartottam az IR-diétát, úgyhogy valóban nem ez volt az akadályozó tényező. Te milyen vizsgálatokon vagy túl?

2019. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem derült ki, hogy mi volt a gond, 2. gyerek mar rogton sikerult
2019. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Később volt peteérésem, mi meg a középidőt erőltettük mindig, utána pár napig pihi volt. Amikor ovuteszttel követtem, kiderült, hogy abban a pár napban van az ovu. Két évet vártunk rá.
2019. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam magas prolaktin, de a baba előtt derült ki jóval, szóval éppen helyre is jöhetett mire tervben lett, ez már sosem derül ki :)


8. Hónapban megfogant spontán, most vagyok 14 hetes.


Párom azt mondta ne menjünk orvoshoz, lehet hogy rosszabb lesz, várjunk még. Igaza lett, a terhesség teljesen rendben van :)

2019. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ismerősömnél azt mondták a pasinak nem lehet természetes uton gyereke,megszületett az első spontán,igaz sokára,a második meg pár honap alatt összejött(nem lépett félre a csaj...mielött az gondolná valaki)
2020. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban ahogy sikerult mar nem erdekelt hogy mi is lehetett a gond. Szerintem tulzott rakattanás.
2020. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
PCOS-em és stresszes munkam van, a ciklusom egy kalap szamóca volt, lekövethetetlen.. 8 kg fogyás, Hashimotora kapott gyógyszer, 180 g CH diéta, jóga és aviva 2 éven át. Semmit nem változott a hormonpanelem, nem volt ovulációm. Gyógyszert meg lombikot ajánlottak. Nem egyeztem bele, felmondtam a munkahelyemen, elterveztük a férjemmel, higy fizu nélküli szabira megyünk az USA-ba 2 hónapra. Abbahagytam az összes vitamint, gyógyszert. Az út tervezgetése alatt 2 hónapra rá terhes lettem 😂
2020. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam (apa) volt a gond. Nem kizáró ok, csak kisebb esély. A kisebb esély évekig nem lett valóság, aztán amikor megműtöttek, akkor a műtét napján tesztelt pozitívat a feleségem.

Szerintem totál rá volt görcsölve addig, azért nem jött össze. Aztán amikor már a műtétre bejelentkeztem, akkor lehiggadt és teherbe esett.

És több ugyanilyen történetet is hallottam.

Szóval a teherbe esésért akkor tudod a legtöbbet tenni, ha nem görcsölsz rajta. Ez paradoxon, de így van.

2020. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!